Jak wybrać dostawcę internetu? Zobacz, jak nie dać się nabić w butelkę [PORADNIK]

Nette.pl

Nette to operator telekomunikacyjny działający na terenie Lubelszczyzny. Firma dostarcza internet do tysięcy lubelskich mieszkań i setek klientów biznesowych. W ofercie Nette znaleźć można zarówno internet kablowy, jak i bezprzewodowy. Najnowszą usługą jest „inter.nette” dla studentów, czyli szybki i wydajny internet kablowy, który spełni oczekiwania zarówno studentów, jak i większości gospodarstw domowych.

 

Mocne strony oferty Nette:

• Trzy rodzaje umów do wyboru – na 9 miesięcy, na 24 miesiące i na czas nieokreślony. Przy umowie na czas określony koszt aktywizacji usługi to tylko 1 zł.

• Możliwość skorzystania z dedykowanego łącza transmisji danych w technologii Ethernet. Nette oferuje szerokopasmowe łącza obsługujące protokół BGP.

• Cztery pakiety abonamentowe do wyboru – 15, 50, 100 i 300 Mb/s.

• Najtańszy abonament w cenie już od 29 zł/mc.

• Możliwość bezpłatnej zmiany pakietu na wyższy w każdej chwili trwania umowy.

 

Szczegóły oferty dostępne są na stronie nette.pl, a zamówienia usługi można dokonać pod numerem telefonu 81 718-07-18 lub pisząc na adres info@nette.pl.

 

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Hah, ja przeszedłem do enterpolu i płacę złotówkę za miesiąc. Dokładnie 1 zł. Polecam po prostu go znajomym, rodzinie i taki łańcuszek zrobiłem. Sam internet w porządku (nie znam się na szczegółach).

  2. w tym momencie enterpol to najlepsza opcja! my teraz szukaliśmy fajnej oferty na nowy rok akademicki i lepszej oferty nie było! do tego wszystko działa fajnie i bez problemów

  3. to racja, naprawdę fajną ofertę mają 🙂 tanio i dobrze. internet mamy ich od dawna, ale coraz wiecej znajomych się do nich przenosi i nikt nie narzeka

  4. Tez ich polecam, mamy ich internet już dość długo. I zero problemów. Do tego płacimy po prostu mało. Sporo znajomych za taka prędkość płaci więcej

  5. Enterpol faktycznie daje sobie świetnie radę! Mamy od nich neta już rok, nie dosc, że płacimy naprawdę mało, to wszystko działa znakomicie. Nie ma sie do czego przyczepić tak naprawdę.