City VR – pierwszy salon wirtualnej rzeczywistości w Lublinie

Salon wirtualnej rzeczywistości City VR | mat. nadesłane
PARTNER SERWISU

Chcesz przenieść się do innego świata? Teraz to możliwe! Przy ul. Wileńskiej 21a w Lublinie działa pierwszy na Lubelszczyźnie salon gier wirtualnej rzeczywistości City VR.

Lokalizacja

City VR mieści sie na ul. Wileńskiej 21a w Lublinie. Odremontowany lokal wygląda jak duże kosmiczne pomieszczenie z wygodnymi fotelami gamingowymi, oświetleniem jak w statku Star Wars oraz najnowocześniejszym sprzętem VR do gry.

Co w środku?

Wejście na szczyt K2, podróż na Marsa czy przejażdżka rollercoasterem to niektóre z atrakcji! City VR promuje i rozwija dyscypliny z pogranicza e-sportu i aktywności fizycznej wspomaganej wirtualną rzeczywistością.

W środku znajdziemy dwa pomieszczenia z różnymi stanowiskami do gier, miejsce spoczynku na wygodnych kanapach, bar wyposażony w napoje i przekąski, można również zamówić pyszną pizze.

Do dyspozycji  są 4 stanowiska do gry:

+ Bieżnia Virtuix Omni to „perełka” wśród sprzętu, gdzie biegając na własnych nogach przemierzasz cyfrowy świat!

+ Symulator jazdy to stanowisko siedzące z kierownicą i pedałami możesz być kierowcą każdego sportowego auta czy bolidu!

+ Gry stojące (6 metrów kwatratowych powierzchni do poruszania się).

+ Stanowisko z filmami i aplikacjami 360 stopni.

Salon może też przyjechać ze swoim sprzętem w wyznaczone przez Ciebie miejsce!

Cennik

Koszt jest zależny od ilości osób czym więcej graczy tym jest taniej. Maksymalnie na raz może grać 4 osoby, zajmując wszystkie stanowiska do gry.

Za godzinną zabawę jednej osoby dorosłej trzeba zapłacić 59 zł, bilet ulgowy 45 zł. Minimalny czas to jedna godzina, w trakcie której można korzystać ze wszystkich dostępnych stanowisk.

Należy wcześniej zarezerwować wizytę pod numerem telefonu 795 294 235 lub poprzez wiadomość na Facebook’u. City VR jest czynny 7 dni w tygodniu.

Lokalizacja

Salon gier VR znajduje się przy ul. Wileńskiej 21a w Lublinie. Więcej informacji znajdziemy na stronie City VR.

Materiał powstał na zlecenie City VR

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.