Przyszedł na komendę sprawdzić, czy jest poszukiwany. Trafił do więzienia

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock
PARTNER SERWISU

W poniedziałek do włodawskiej komendy przyszedł mężczyzna, który chciał sprawdzić, czy jest poszukiwany, gdyż kilka dni wcześniej do jego domu zapukali policjanci. Trafił do więzienia.

Do włodawskiego dyżurnego zgłosił się dość niecodzienny interesant. W poniedziałek pół godziny przed północą przyszedł 30-letni mieszkaniec Włodawy mówiąc, że kiedy nie było go w domu, przyszli do niego policjanci. Mężczyzna podejrzewał, że pewnie jest osobą poszukiwaną, dlatego zjawił się na komendzie.

Funkcjonariusz rzeczywiście to potwierdził i ustalił, że niecodzienny interesant jest osobą poszukiwaną nakazem doprowadzenia wydanym przez Sąd Rejonowy we Włodawie i ma do odbycia karę 6 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo drogowe.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, skąd został przewieziony do Zakładu Karnego.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Policjat w nieoznakowanym zlapal policjanta w nieoznakowanym
    Zabral prawko za predkosc .. gdzie artykul czy o swoich nie piszecie