Był poszukiwany. Wpadł podczas kolizji drogowej

kolizja samochodowa
fot. KMP Chełm

Kierujący Seatem nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z Hondą. Na szczęście uczestnicy zdarzenia nie odnieśli poważniejszych obrażeń.

Groźnie wyglądająca kolizja drogowa

W środę przed godziną 14.00 dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych w rejonie skrzyżowania na ulicy Metalowej w miejscowości Żółtańce Kolonia. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że kierujący Seatem 32-latek z gminy Wierzbica, wykonując manewr skrętu w lewo, zderzył się z jadącą z naprzeciwka Hondą, którą kierował 36-latek z Chełma.

W wyniku tego trzy osoby zostały przewiezione do szpitala. Na szczęście nie odniosły poważniejszych obrażeń i zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa.

Policjanci ustalili, że 35-letni pasażer jednego z pojazdów był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze ponad dwóch lat. Na obecną chwilę pod nadzorem mundurowych pozostaje w szpitalu na obserwacji.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.