Oświadczenia majątkowe. Zobacz, co mają zastępcy prezydenta Lublina

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik
PARTNER SERWISU

Poznaliśmy oświadczenia majątkowe za rok 2016 pracowników ratusza. Na początek przedstawiamy oświadczenia zastępców prezydenta Lublina.

 

Władze Lublina co roku składają oświadczenia majątkowe, dzięki którym wiadomo ile zarabiają i jaki posiadają majątek. W oświadczeniach urzędnicy wskazują m.in. jakie zgromadzili oszczędności, czy posiadają długi, źródła dochodu oraz wykaz posiadanych nieruchomości.

 

Oświadczenia majątkowe są informacjami jawnymi, ponieważ prawko nakazuje publikację takich informacji osób na danych stanowiskach. Oświadczenia są publikowane w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Lublin (www.um.lublin.eu).

 

Co znalazło się w oświadczeniach majątkowych za 2016 rok zastępców prezydenta miasta Lublin: Moniki Lipińskiej, Krzysztofa Komorskiego i Artura Szymczyka – czytaj na kolejnych stronach.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.