Festiwal Kolorów 2018 w Lublinie. Gdzie, kiedy i kto wystąpi?

Festiwal Kolorów | fot. ulicki.pl
PARTNER SERWISU

Festiwal Kolorów 2018, Lublin. Pod koniec maja na terenach zielonych Browaru Perła odbędzie się Festiwal Kolorów. Będzie okazja, by obsypać się kolorowymi proszkami i dobrze się zabawić.

Festiwal Kolorów 2018 w Lublinie odbędzie się już w niedzielę, 27 maja 2018 na terenach zielonych Browaru Perła przy ul. Bernardyńskiej 15. To darmowa impreza, otwarta dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych. W tym roku Festiwal rusza w trasę już po raz szósty, a z roku na rok harmonogram powiększa się o dodatkowe miasta oraz atrakcje czekające na uczestników.

Impreza w naszym mieście będzie piątą edycją. Festiwal Kolorów 2018 w Lublinie rozpocznie się o godz. 16.00, ale warto zjawić się wcześniej, żeby na pewno otrzymać darmowy proszek i zająć wybrane przez nas miejsce. Wstęp na wydarzenie jest całkowicie darmowy. Wyrzuty kolorów holi o każdej pełnej godzinie.

Wydarzenia nawiązuje do hinduskiego święta radości i wiosny. Drugiego dnia święta hindusi polewają się wodą i obrzucają się nawzajem kolorowym proszkiem, który tradycyjnie był wytwarzany z roślin kwitnących na wiosnę. W Polsce właśnie podczas Festiwalu Kolorów mamy szansę poznać tę tradycję i również wtedy obrzucamy się kolorowymi proszkami holi. Proszek z łatwością spiera się z ubrań, dlatego nie musimy się martwić, że zniszczymy ubrania podczas zabawy.

Organizatorzy Festiwalu Kolorów 2018 w Lublinie zapowiadają wiele atrakcji dla uczestników. Na scenie pojawią się najlepsi DJ’e oraz popularni artyści, a wokół imprezy ustawią się foodtrucki, w których będzie można zamówić jedzenie. Oprócz tego odbędą się liczne konkursy z nagrodami.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Festiwalu Kolorów 2018 oraz na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku – Festiwal Kolorów w Lublinie 2018!

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.