Charytatywny turniej piłki halowej w Bychawie. Zgłoś swoją drużynę!

Charytatywny turniej piłki halowej w Bychawie | fot. organizator
PARTNER SERWISU

Już po raz trzeci w Bychawie odbędzie się turniej piłki halowej organizowany, którego celem jest pomocy dla potrzebujących rodzin z dziećmi. Aby wziąć udział w piłkarskich rozgrywkach, każda z drużyn w ramach wpisowego ma przygotować paczkę żywnościową.

Bychawskie Centrum Kultury już po raz trzeci, organizuje turniej piłki halowej. Warunkiem udziału w turnieju jest zakup artykułów żywnościowych długoterminowych w kwocie 100 złotych od drużyny. Wszystkie zebrane dary, zostaną jeszcze przed świętami dostarczone do najbardziej potrzebujących rodzin z gminy Bychawa.

– Jest to trzecia edycja tych zawodów. Poprzednie edycje cieszyły się ogromną popularnością, przez co więcej darów trafiło do potrzebujących rodzin. W turnieju wzięło udział 20 drużyn z rożnych miast województwa lubelskiego, przez co musieliśmy rozłożyć zmagania piłkarzy na dwa dni i tak też będzie w tym roku jeżeli frekwencja dopisze – wyjaśnia Przemysław Sękowski, organizator turnieju.

Turniej piłki halowej odbędzie się 16 grudnia 2017 r. o godz 9:00 w Zespole Szkół im. A. Kwiatkowskiego w Bychawie. Zapisy przyjmowane są do 10 grudnia 2017 r. bezpośrednio u organizatora w Bychawskim Centrum Kultury, bądź e-mail : sekretariat@ebck.pl.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.