Strażacy organizują charytatywny turniej piłki halowej. Zebrane środki trafią na leczenie Pawełka

Charytatywny turniej piłki halowej dla Pawełka
Charytatywny turniej piłki halowej dla Pawełka | materiały prasowe

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej KSRG w Trzeszkowicach zapraszają wszystkich kibiców i fanów piłki halowej na charytatywny turniej, na którym będą zbierać na leczenie Pawełka. Każdy może wziąć udział w licytacji, w której można wygrać przejazd wozem strażackim.

Charytatywny Turniej Piłki Halowej dla Pawełka

Pawełek Łagowski cierpi na mózgowe porażenie dziecięce i epilepsję. Nie potrafi chodzić, raczkować ani też samodzielnie i stabilnie siedzieć o własnych siłach. Wymaga całodobowej opieki i pomocy we wszystkich czynnościach. Ogromną szansą na jego rozwój jest stała, kompleksowa rehabilitacja, jednak koszty związane z leczeniem w znacznym stopniu przekraczają możliwości finansowe rodziców.

Tata Pawełka pracuje jako strażak Państwowej Straży Pożarnej w Świdniku. Strażacy z OSP KSRG Trzeszkowice postanowili zorganizować charytatywny turniej piłki halowej, w trakcie którego zbierane będą środki na leczenie Pawełka. Strażacy ogłosili również licytacje możliwości przejazdu samochodem strażackim marki MAN należącym do OSP KSRG Trzeszkowice.

Licytacja jest prowadzona za pośrednictwem komentarzy pod postem na profilu jednostki. Cena wywoławcza to 100 zł, lecz na czas pisania tego tekstu została już przelicytowana do 250 zł. Licytacja potrwa do 28 stycznia do godz. 12:00.

Charytatywny turniej piłki halowej dla Pawełka OSP KSRG Trzeszkowice
Charytatywny turniej piłki halowej dla Pawełka | materiały prasowe

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.