Szykuje się wyjątkowy turniej piłki halowej. Wpisowe to paczka żywnościowa dla potrzebujących

Charytatywny turniej piłki halowej w Bychawie
Charytatywny turniej piłki halowej w Bychawie | materiały organizatora

Już po raz siódmy Bychawskie Centrum Kultury organizuje Charytatywny Turniej Piłki Halowej. Warunkiem przystąpienia do rozgrywek jest zakup przez drużyny paczek żywnościowych, które zostaną przekazane najbardziej potrzebującym rodzinom przed świętami.

Turniej piłki halowej w Bychawie

Bychawskie Centrum Kultury organizuje siódmą edycję charytatywnego turnieju w piłkę halową. Warunkiem udziału w turnieju jest zakup artykułów żywnościowych długoterminowych w kwocie 200 złotych od drużyny. Zebrane dary zostaną przekazane dla najbardziej potrzebujących rodzin z gminy Bychawa.

Tegoroczny turniej piłki halowej odbędzie się w dniach 17-18 grudnia w hali przy Zespole Szkół im. A. Kwiatkowskiego w Bychawie. Zapisy przyjmowane są do 14 grudnia bezpośrednio u organizatora w Bychawskim Centrum Kultury, mailowo: [email protected] bądź osobiście w sekretariacie Bychawskiego Centrum Kultury.

Patronat nad wydarzeniem objęła nasza Redakcja. Serdecznie zapraszamy!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.