Weź udział w turnieju charytatywnym dla Marcelinki. Zapisy do 13 grudnia

Charytatywny turniej piłki halowej w Bychawie
Charytatywny turniej piłki halowej w Bychawie | materiały organizatora

Już po raz ósmy Bychawskie Centrum Kultury organizuje Charytatywny Turniej Piłki Halowej. Warunkiem przystąpienia do rozgrywek jest wpłata przez drużyny cegiełki na konto zbiórki chorej Marcelinki.

Turniej piłki halowej w Bychawie

Bychawskie Centrum Kultury organizuje ósmą edycję Turnieju Charytatywnego Piłki Halowej. Warunkiem udziału w turnieju jest wpłata kwoty 300 złotych na konto zbiórki Marcelinki, mieszkanki Kajetanowa, która dzielnie walczy z nowotworem złośliwym tkanki łącznej i innych tkanek miękkich głowy i szyi. Ponadto można wziąć udział w licznych licytacjach, by wspomóc leczenie Marcelinki.

Tegoroczny turniej piłki halowej odbędzie się w dniach 16-17 grudnia w hali przy Zespole Szkół im. A. Kwiatkowskiego w Bychawie. Zapisy przyjmowane są do 13 grudnia bezpośrednio u organizatora w Bychawskim Centrum Kultury, mailowo: [email protected] bądź osobiście w sekretariacie Bychawskiego Centrum Kultury.

W czasie turnieju odbędzie się również kiermasz słodyczy i zabawek. Cały dochód ze sprzedaży trafi na leczenie Marcelinki.

Patronat nad wydarzeniem objęła nasza Redakcja. Serdecznie zapraszamy!

Charytatywny turniej piłki halowej w Bychawie - plakat
Charytatywny turniej piłki halowej w Bychawie – plakat | materiały organizatora
Charytatywny turniej piłki halowej w Bychawie - plakat
Charytatywny turniej piłki halowej w Bychawie – plakat | materiały organizatora

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.