Bez powodu zaatakował 25-latka – złamał mu szczękę. Rozpoznajesz go?

PARTNER SERWISU

Bez powodu podszedł do wracającego z dyskoteki 25-latka i uderzył go w twarz. Młody mężczyzna nie spodziewał się ataku – ma złamaną szczękę. Rozpoznajesz mężczyznę z nagrania?

Do zdarzenia doszło w nocy 20 października przy ul. Hempla w Lublinie. Wracający z innego klubu 25-latek przystanął na chwilę, aby skorzystać z telefonu. Wtedy podszedł do niego inny mężczyzna i uderzył go z pięści w twarz.

– Mężczyzna nie spodziewał się ataku i nie miał szans na obronę. 25-latek upadł na chodnik. Ma złamaną szczękę – informuje Andrzej Fijołek z lubelskiej policji. W tym czasie na zewnątrz znajdowała się grupa kilku osób – kobiet i mężczyzn. Być może napastnik chciał się przed nimi popisać i dlatego zaatakował przechodzącego 25-latka.

Zdarzenie nie zostało zarejestrowane przez monitoring, ale sprawca nagrał się na kamery monitoringu w innych miejscach. Osoby, które go rozpoznają proszone o kontakt z oficerem dyżurnym I komisariatu Policji w Lublinie tel. (81) 535-45-73. Mundurowi zapewniają anonimowość.

Nagranie

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.