Awaria systemu w WORD Lublin. Egzaminy odwołane

WORD Lublin
WORD Lublin | fot. Dominik Wąsik
PARTNER SERWISU

W poniedziałek w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Lublinie doszło do awarii systemu. Egzaminy praktyczne i teoretyczne zostały odwołane.

Do awarii systemu teleinformatycznego doszło w poniedziałkowy poranek. System odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Awaria dotknęła tylko WORD w Lublinie.

Z powodu awarii systemu teleinformatyczego zmuszeni jesteśmy odwołać egzaminy teoretyczne i praktyczne  na prawo jazdy zaplanowane do godziny 15-tej. O egzaminach zaplanowanych po tej godzinie będziemy informować sukcesywnie – czytamy w komunikacie na stronie WORD Lublin.

W dniu dzisiejszym WORD musiał odwołać około 100 egzaminów. Wszystkie osoby będą teraz musiały ustalić nowy termin egzaminu. Wszystko na koszt WORD Lublin.

W związku z powyższym prosimy osoby które miały zaplanowane egzaminy w dniu 14.05.2018r. prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta celem wyznaczenia ponownego terminu – czytamy.

W pozostałych WORD system działa normalnie.


Aktualizacja

– Przepraszamy, jednak egzaminy zaplanowane na dzień dzisiejszy, tj. 14.05.2018r. nie odbędą się – informuje Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie.

REKLAMA

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Na koszt Word? Przecież ci ludzie zapłacili za egzaminy dacie im tylko inny termin