Zaginął Rafał Wilkosz z Lublina. Kto widział 25-latka?

Zaginął Rafał Wilkosz w Lublina | fot. KMP Lublin
PARTNER SERWISU

Policjanci z III komisariatu poszukują zaginionego 25-letniego Rafała Wilkosza. Wyszedł w środę 3 października z domu i do tej pory nie wrócił.

Rafał Wilkosz wyszedł z mieszkania przy ul. Dzierżawnej w środę 3 października. Mężczyzna nie poinformował najbliższych, gdzie się udaje. Do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rafał Wilkosz ma 184 cm wzrostu i ok. 100 kg wagi. W chwili zaginięcia ubrany był w czarną pikowaną kurtkę, spodnie beżowe i czarne buty. Ma brodę i włosy wiązane w kucyk.

Osoby, które mają informacje na temat jego miejsca pobytu proszone są o kontakt pod nr tel. (81) 535-58-00.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.