Zaginęła 71-letnia mieszkanka Lublina. Kobieta choruje na Alzheimera, może podróżować którymś autobusem

Policyjny radiowóz na sygnale
Policyjny radiowóz na sygnale | fot. Dominik Wąsik

Policjanci z Lublina prowadzą poszukiwania 71-letniej mieszkanki Lublina, która zaginęła na terenie miasta. Kobieta wykorzystała chwilową nieuwagę jej męża i prawdopodobnie wsiadła do autobusu, który podjechał na przystanek.

Trwają poszukiwania mieszkanki Lublina

Do zdarzenia doszło w środę (24.04) około godz. 8:00 na lubelskim Czechowie. 71-letnia Elżbieta M. wraz z mężem udali się na przystanek autobusowy Śliwińskiego przy ul. Choiny z zamiarem podróży do Szpitala Neuropsychiatrycznego przy ul. Abramowickiej. W pewnym momencie mąż kobiety odwrócił od niej uwagę, po czym po chwili kobiety już na przystanku nie było.

Sprawa zaginięcia 71-latki została zgłoszona na policję. Z prośbą o pomoc skontaktowała się z nami córka kobiety. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta mogła wsiąść do któregoś autobusu, który w tym czasie zatrzymał się na przystanku. W chwili zaginięcia ubrana była w beżową kurtkę, spodnie dżinsowe i białą czapkę. Spod jej kurtki wystaje czerwona sukienka. Kobieta nosi okulary z czarną oprawką.

71-latka choruje na Alzheimera. Policjanci proszą o pomoc w poszukiwaniach. Ktokolwiek widział kobietę, proszony jest o pilny kontakt z policją pod nr tel. 112.

AKTUALIZACJA 14:58

Kobieta się odnalazła po kilku godzinach poszukiwań. Policjanci odnaleźli 71-latkę na ul. Trześniowskiej.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.