Wypadek na ul. Kunickiego. Zderzenie samochodu osobowego z taksówką

Zderzenie taksówki z samochodem osobowym na ul. Kunickiego | fot. FotoTkaa - Łukasz Tkaczyk
PARTNER SERWISU

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia dwóch pojazdów na skrzyżowaniu ul. Kunickiego z ul. Dywizjonu 303 w Lublinie.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę w Lublinie. Kilka minut po północy, na skrzyżowaniu ul. Kunickiego z ul. Dywizjonu 303 zderzyły się dwa samochody osobowe: audi i opel. Całą sytuację opisuje nasz czytelnik Łukasz, świadek zdarzenia.

– Taksówkarz poruszający się samochodem marki audi jechał ul. Kunickiego w kierunku centrum. Gdy znajdował się na skrzyżowaniu, wtedy nagle z ul. Dywizjonu 303 wyjechał kierowca czarnego opla, który nie ustąpił pierwszeństwa taksówce, przez co doszło do zderzenia pojazdów – relacjonuje.

Jak udało nam się ustalić, była to niegroźna kolizja. Nikomu nic poważnego się nie stało.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.