Sieć sklepów Piotr i Paweł na sprzedaż. Biedronka zainteresowana kupnem

Sklepy Piotr i Paweł | fot. piotripawel.pl
PARTNER SERWISU

Jeronimo Martins, właściciel Biedronki jest zainteresowany przejęciem poznańskiej sieć sklepów delikatesowych Piotr i Paweł.

Chociaż nie ma jeszcze oficjalnej informacji, to cały czas mówi się, że to najprawdopodobniej Jeronimo Martins (portugalski właściciel Biedronki) przejmie poznańską sieć sklepów delikatesowych Piotr i Paweł, należącą do tej pory do rodziny Wosiów. Zakupem zainteresowany jest również francuski Auchan.

Co może się stać ze sklepami Piotr i Paweł po przejęciu przez właściciela Biedronki? Większość sklepów może zmienić szyldy jak i asortyment, na ten z Biedronki.

Pierwotnie rodzina Wosiów chciała pozostawić sobie 49 proc. udziałów. Ostatecznie zdecydowano się na sprzedaż całego biznesu.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.