Znamy pierwszą gwiazdę Medykaliów w Lublinie

Medykalia | fot. Jakub Pecio // Spotted Lublin
PARTNER SERWISU

Nocny Kochanek to pierwsza z gwiazd tegorocznych Medykaliów z WySPą. Impreza odbędzie się w dniach 4-6 maja na terenie Browaru Perła przy ulicy Bernardyńskiej.

Medykalia z WySPą w tym roku zaplanowano w dniach 4-6 maja. Impreza nie tylko rozpoczyna obchody Lubelskich Dni Kultury Studenckiej, ale też po raz pierwszy odbędzie się w zupełnie nowej lokalizacji.

– W tym roku ze względu na budowę Hali Widowiskowo-Sportowej zdecydowaliśmy się, przy współpracy z naszym głównym sponsorem, Perła – Browary Lubelskie, przenieść imprezę na teren Browaru Perła przy ulicy Bernardyńskiej – mówi Maciej Putowski, przewodniczący Samorządu Studentów Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Studenci Uniwersytetu Medycznego i Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji uchylili rąbka tajemnicy, przedstawiając pierwszego z artystów, którzy wystąpią podczas organizowanych przez nich koncertów. Mowa to u gwieździe piątkowego wieczoru jaką będzie Nocny Kochanek. Dokładny program ma zostać ogłoszony w najbliższym czasie.

Pozostałe imprezy w ramach Lubelskich Dni Kultury Studenckiej

* Juwenalia 2018 – 10-12 maja, tereny zielone Politechniki Lubelskiej przy ul. Nadbystrzyckiej

* Kozienalia 2018 – 18-20 maja, tereny Browaru Perła przy ul. Bernardyńskiej

* Feliniada 2018 – 19-20 maja, tereny UP na Felinie

* KULturalia 2018 –  jeszcze nieznane

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.