Święto fanów jeździectwa. Cavaliada 2019 w Lublinie ruszyła z kopyta [PROGRAM]

Cavaliada w Lublinie | mat. prasowe

Cavaliada 2019 na Targach Lublin – program, sobota 2.02.2019

Najważniejszymi punktami sobotniego programu będzie: HPP w Powożeniu, Sztafeta i Speed & Music.

*16:15 HALOWY PUCHAR POLSKI W POWOŻENIU ZAPRZĘGAMI CZTEROKONNYMI – Team składający się z powożącego i dwóch luzaków prowadzi bryczkę zaprzężoną w cztery konie, a ich celem jest pokonanie trasy w jak najkrótszym czasie.

*19:00 CAVALIADA FUTURE – W sztafecie CAVALIADA Future udział weźmie pięć drużyn. Liczyć się będzie szybkość i sprytne opracowanie skrótów, które zawodnicy będą mogli wykorzystać podczas przejazdów. Tu w każdym zespole jest po jednym zawodniku z kategorii mini, midi oraz dorosła gwiazda zawodów CSI3.

*20:30 SPEED & MUSIC – Jest to konkurs szybkości, więc o klasyfikacji decyduje uzyskany czas. Ewentualne błędy na przeszkodach przeliczane są na sekundy karne. Zatrzymanie nie jest karane, bowiem zawodnik najeżdżając po raz drugi na tę samą przeszkodę i tak traci sporo czasu. Wygrywa para, która ma najlepszy wynik wyrażony czasem. Każdy przejazd przebiega w rytmie głośnej, przebojowej muzyki, którą DJ dobiera dla każdego zawodnika indywidualnie.

Wstecz | DalejWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.