Święto fanów jeździectwa. Cavaliada 2019 w Lublinie ruszyła z kopyta [PROGRAM]

Cavaliada w Lublinie | mat. prasowe

Cavaliada 2019 na Targach Lublin – program, niedziela 3.02.2019

Niedziela na Cavaliadzie w Lublinie to głównie Dressage Cup, Cavaliada Future i prestiżowe Grand Prix.

*8:00 CAVALIADA DRESSAGE CUP – Ujeżdżenie to konkurencja, w której jeździec i koń wykonują serię określonych wcześniej ruchów zwanych figurami, na prostokątnej arenie zwanej czworobokiem. Para wykonuje określone elementy programu, a każdy z nich oceniany jest przez komisję sędziowską w skali 0-10.

*10:15 CAVALIADA FUTURE – Cavaliada Future to zawody w skokach przez przeszkody dla dzieci w wieku 9-11 lat startujących na kucach. Podczas zawodów kwalifikacyjnych, które odbywają się w całej Polsce, młodzi adepci zdobywają punkty w rankingu i najlepsi z nich mogą wystąpić podczas kolejnej Cavaliady.

*12:30 PKO BP GRAND PRIX LUBLINA – Zasady konkursu Grand Prix są następujące: zawodnicy najpierw pokonują zazwyczaj bardzo trudny i długi parkur. Do rozgrywki dostają się tylko Ci, którzy pokonają parkur podstawowy bezbłędnie. Walczą w niej więc najlepsi z najlepszych.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.