Święto fanów jeździectwa. Cavaliada 2019 w Lublinie ruszyła z kopyta [PROGRAM]

Cavaliada w Lublinie | mat. prasowe

Cavaliada 2019 na Targach Lublin – program, czwartek 31.01.2019

Najważniejszymi punktami czwartkowego programu będzie: Halowy Puchar Polski w Powożeniu Zaprzęgami Czterokonnymi, Potęga Skoku i konkurs Dużej Rundy.

*16:00 DUŻA RUNDA – O zajmowanych miejscach decyduje dokładność pokonywania przeszkód, ewentualne punkty karne i czas przejazdu. Jest to bardzo ważny dla zawodników konkurs, bowiem już pierwszego dnia 15 najlepszych zapewnia sobie prawo startu w niedzielnym Grand Prix.

*19:00 HPP W POWOŻENIU ZAPRZĘGAMI CZTEROKONNYMI – Team składający się z powożącego i dwóch luzaków prowadzi bryczkę zaprzężoną w cztery konie, a ich celem jest pokonanie trasy w jak najkrótszym czasie.

*20:45 POTĘGA SKOKU – Najważniejszą przeszkodą spośród krótkiego parkuru tego jest pionowy mur podnoszony przy każdej z czterech możliwych rozgrywek. Wygrywa para, która do końca nie popełni błędu, a tym samym skoczy najwyższą przeszkodę.

Wstecz | DalejWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.