Święto fanów jeździectwa. Cavaliada 2019 w Lublinie ruszyła z kopyta [PROGRAM]

Cavaliada w Lublinie | mat. prasowe

Tereny Targów Lublin zamieniły się w arenę międzynarodowych zmagań jeździeckich. Mowa tu o święcie fanów jeździectwa – Cavaliada 2019. Impreza potrwa do niedzieli.

Święto jeździectwa po raz kolejny zawitało do Lublina. Od czwartku do niedzieli kibice będą mogli zobaczyć najlepszych zawodników z Polski i Europy, a zmagania rozgrywać się będą w czterech konkurencjach jeździeckich: skokach przez przeszkody, WKKW, ujeżdżeniu i powożeniu.

Nie zabraknie uwielbianych przez publiczność widowiskowych konkursów, jak niezwykle szybki i muzyczny Speed&Music, Potęga Skoku, a także Venus vs Mars, gdzie amazonki rywalizują przeciwko jeźdźcom. W ramach Cavaliady Tour odbędzie się też Halowy Puchar Polski w Powożeniu oraz emocjonujący cross WKKW.

„Cavaliada w Lublinie dzięki niepowtarzalnej publiczności zawsze gwarantuje niesamowite emocje również dla nas, zawodników. Mam nadzieję na kolejny, udany występ, który pozwoli mi utrzymać pozycję lidera rankingu” – powiedział Paweł Warszawski, wielokrotny medalista mistrzostw Polski WKKW i lider rankingu Lotto Eventing Tour.

Dwoma najbardziej prestiżowymi, pod kątem sportowym konkursami będą: piątkowa duża runda i niedzielne Grand Prix Lublina o nagrodę Prezesa Zarządu PKO Banku Polskiego. Obydwa są zaliczane do rankingu Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej i CAVALIADA Tour.

Program na poszczególne dni Cavaliady znajdziesz na kolejnych stronach

DalejWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.