Święto fanów jeździectwa. Cavaliada 2019 w Lublinie ruszyła z kopyta [PROGRAM]

Cavaliada w Lublinie | mat. prasowe

Cavaliada 2019 na Targach Lublin – program, piątek 1.02.2019

Najważniejszymi punktami piątkowego programu będzie: duża runda zaliczana do rankingu światowego i Cavaliada Tour, Lotto Eventing Tour i Venus vs Mars.

*12:15 DUŻA RUNDA – Maksymalna wysokość przeszkód w tym konkursie wynosi już 145 cm. By się do niej dostać, zawodnicy muszą pokonać długi i trudny parkur bezbłędnie. Konkurs wygrywa ta para, która pokona rozgrywkę z jak najmniejszą ilością punktów karnych i z jak najlepszym czasem.

*18:45 LOTTO EVENTING TOUR – Konkurs składa się z trzech prób – ujeżdżeniowej, terenowej i skokowej. Podczas Cavaliady zostanie rozegrana najbardziej widowiskowa z nich, czyli cross, który zawsze dostarcza najwięcej emocji.

*21:00 VENUS VS. MARS – Plac zostaje podzielony na dwie równe części, a na każdej z nich są ustawione dwa identyczne tory przeszkód. Do walki przystępuje 16 zawodników: 8 amazonek (Venus) i 8 jeźdźców (Mars). O zajętych miejscach w klasyfikacji końcowej decyduje suma punktów bonifikacyjnych uzyskanych w dwóch najlepszych startach w etapach oraz w finale.

Wstecz | DalejWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.