Noc Konfesjonałów 2022 LUBLIN: Gdzie się wyspowiadać przed Wielkanocą?

spowiedź konfesjonał ksiądz
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Noc Konfesjonałów 2022 – LUBLIN. W której parafii można się wyspowiadać w Wielki Czwartek i Wielki Piątek? Noc Konfesjonałów to wyjątkowe wydarzenie dla katolików. Nocna spowiedź dla spóźnionych będzie możliwa 14 i 15 kwietnia.

Noc Konfesjonałów 2022 LUBLIN

Noc Konfesjonałów 2022 – Lublin. W której parafii można się wyspowiadać przed świętami Wielkanocnymi? Noc Konfesjonałów ma charakter otwarty co oznacza, że dołączyć do niej może każda zainteresowana udziałem parafia. Warunkiem jest, aby w okresie Triduum Paschalnego prowadziła spowiedź do późnych godzin, a także zarejestrowała się na oficjalnej stronie akcji.

Na czym to polega Noc Konfesjonałów? W wyznaczonym terminie wystarczy przyjść wieczorem do wybranego przez siebie kościoła, by móc wyspowiadać się przed Wielkanocą. W Lublinie na ten moment (11.04) swój udział w Nocy Konfesjonałów 2022 potwierdziły dwa kościoły. Do Nocy Konfesjonałów 2022 dołączyły następujące parafie:

Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny (Księża Marianie), ul. Bazylianówka 85

Spowiedź w Wielki Czwartek (14 kwietnia) w godz. 21:00-00:00.

Katedra św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty, ul. Królewska 10

Spowiedź w Wielki Piątek (15 kwietnia) w godz. 20:00-23:00.

Parafii pw. Wieczerzy Pańskiej (Pallotyni), al. Warszawska 31

Spowiedź w Wielki Piątek (15 kwietnia) w godz. 20:00-24:00.

W poniższym materiale zebraliśmy parafie z Lublina, w których można się wyspowiadać w pozostałe dni. Kliknij w poniższą miniaturkę.

– MATERIAŁ AKTUALIZOWANY –

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.