Noc Konfesjonałów 2023 LUBLIN. W której parafii można się wyspowiadać?

spowiedź konfesjonał ksiądz
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Noc Konfesjonałów 2023 – LUBLIN. W której parafii można się wyspowiadać w Wielki Czwartek i Wielki Piątek? Noc Konfesjonałów to wyjątkowe wydarzenie dla katolików. Nocna spowiedź dla spóźnionych będzie możliwa 7 kwietnia.

Noc Konfesjonałów 2023 LUBLIN

Noc Konfesjonałów 2023 – Lublin. W której parafii można się wyspowiadać przed Świętami Wielkanocnymi 2023? Noc Konfesjonałów ma charakter otwarty, co oznacza, że dołączyć do niej może każda zainteresowana udziałem parafia. Warunkiem jest, aby w okresie Triduum Paschalnego prowadziła spowiedź do późnych godzin, a także zarejestrowała się na oficjalnej stronie akcji.

Na czym to polega Noc Konfesjonałów? W wyznaczonym terminie wystarczy przyjść wieczorem do wybranego przez siebie kościoła, by móc wyspowiadać się przed Wielkanocą. W Lublinie na ten moment (1.04) swój udział w Nocy Konfesjonałów 2023 potwierdziły dwa kościoły. Do tegorocznej Nocy Konfesjonałów dołączyły następujące parafie:

Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny (Księża Marianie), ul. Bazylianówka 85

Spowiedź w Wielki Czwartek (6 kwietnia) w godz. 21:00-01:00.

Katedra św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty, ul. Królewska 10

Spowiedź w Wielki Piątek (7 kwietnia) w godz. 20:00-23:00.

W poniższym materiale zebraliśmy parafie z Lublina, w których można się wyspowiadać w pozostałe dni.

Więcej: Spowiedź przed Wielkanocą. Gdzie i kiedy można się wyspowiadać?

– MATERIAŁ AKTUALIZOWANY –

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.