Biedronka godziny otwarcia 18.09 22. Biedronka w niedzielę 18 września — czy dziś otwarta?

Biedronka
Biedronka | fot. materiały prasowe

Biedronka niedziela 2022. Godziny otwarcia Biedronka 18.09 22. Czy Biedronka jest otwarta w niedziele? W tym materiale dowiesz się, czy sklepy Biedronka będą czynne w niedzielę 18 września.

Handel w niedziele i święta od 1 lutego 2022 r. nie jest już taki sam, jak wcześniej. Ma to związek z podpisaną przez prezydenta RP Andrzeja Dudę ustawą zmieniającą przepisy z 10 stycznia 2018 r. o ograniczeniu handlu w niedzielę i święta oraz w niektóre inne dni. Chodzi o zmianę zasad wyłączeń pozwalających na handel w niedziele niehandlowe i święta.

Sklepy sieci Biedronka, Lidl, Kaufland, Aldi, Dino, Netto, Auchan, Carrefour już nie skorzystają z możliwości funkcjonowania w niedziele niehandlowe jako placówki pocztowe. Od 1 lutego 2022 r. obowiązują nowe przepisy dotyczące handlu w niedziele. W niedziele niehandlowe mogą być czynne m.in. placówki pocztowe, w których działalność pocztowa ma charakter przeważający (obroty powyżej 40%).

Zmiana przepisów spowodowała, iż wyżej wymienione sieci będą zamknięte w niedziele objęte zakazem handlu. Inna sytuacja dotyczy niewielkich sklepów osiedlowych działających w ramach franczyzy. Właściciel takiego sklepu sam będzie obsługiwał klientów w niedzielę – wówczas może otworzyć swój sklep w niedzielę niehandlową. W ten sposób działa większość sklepów sieci Żabka.

Powyższe zmiany weszły w życie od 1 lutego 2022 r. Oznacza to, że od lutego 2022 r. wszystkie sklepy funkcjonujące w niedziele niehandlowe jako placówki pocztowe będą zamknięte. Chodzi o sklepy sieci Biedronka, Lidl, Kaufland, Aldi, Dino, Netto, Auchan, Carrefour.

Biedronka niedziela 18 września 2022 – godziny otwarcia

Czy sklepy Biedronka są otwarte w niedzielę 18.09 22? Odpowiedzi na pytanie dotyczące godzin otwarcia sklepów Biedronka w niedzielę 18 września szuka wiele osób. W niedzielę 18.09.2022 sklepy sieci Biedronka są zamknięte, ponieważ niedziela 18 września 2022 jest niedzielą niehandlową.

Zobacz także: Kalendarz niedziel handlowych w 2022 roku. Które niedziele handlowe?

Biedronka w niedzielę 18.09 22 jest zamknięta.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.