Miesiąc temu zginęła tu kobieta. Niebezpieczny manewr przed przejściem dla pieszych (wideo)

PARTNER SERWISU

Kierowca jadący samochodem marki Audi A3 nie zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, mimo że inne pojazdy – jadące w tym samym kierunku – zwolniły i zatrzymały się, by przepuścić pieszych.

 

Przypomnijmy, że 1 sierpnia br. na przejściu dla pieszych na ul. Mełgiewskiej (nieopodal stacji paliw) w Lublinie doszło do śmiertelnego potrącenia pieszej. W środę o mały włos doszło by do podobnego zdarzenia.

 

Na nadesłanym nagraniu do naszej redakcji widać, jak kierowca samochodu marki Audi A3 jadący ul. Mełgiewską w stronę centrum nie zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, tak jak pozostali kierowcy.

 

Tuż przed przejściem dla pieszych postanowił zmienić pas ruchu i „przecisnąć” się pomiędzy samochodami, które zwalniały. Mało tego, na pasach znajdowali się piesi, a sam kierowca zmienił pas przecinając linię ciągłą.

 

Byliście świadkami podobnych sytuacji i udało Wam się to udokumentować? Prześlij materiał do redakcji na adres redakcja@spottedlublin.pl

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.