Kolejne zwycięstwo Politechniki w rozgrywkach 1 Ligi Unihokeja Mężczyzn

Mecz 1 Ligi Unihokeja Mężczyzn
Mecz 1 Ligi Unihokeja Mężczyzn | Fot. UKS Absolwent Siedlec

Druga kolejka 1 Ligi Unihokeja Mężczyzn i wygrana w stosunku 7:4 przeciwko UKS Absolwent Siedlec.

Wygrana Politechniki

Przebieg meczu przypominał mecz pierwszej kolejki przeciwko Torunianom, szybko objęte prowadzenie i dalsza skuteczna gra w ofensywie — efekt 4:1 już na początku drugiej tercji.

Dalsze minuty meczu to szereg kar z obu stron, z czego lepiej skorzystali gospodarze, łapiąc kontakt i doprowadzając do wyniku 5:4. Końcówka meczu jednak należała do lubelskiej drużyny, która strzelając kolejne dwie bramki, ustaliła wynik spotkania.

MVP spotkania w zespole AZS Politechniki Lubelskiej został Kamil Dudek — zdobywca 2 bramek oraz 1 asysty.

Wypowiedź Michała Jagiełły, kapitana ekipy z Lublina.

„Dzisiejsze spotkanie było bardzo wymagające. Rywal na swojej hali zawsze stawia mocny opór, ale pomimo rotacji w składzie zdobyliśmy komplet punktów, co bardzo cieszy. Pozycja lidera po dwóch kolejkach wynagradza spore zmęczenie, na szczęście kolejny mecz dopiero za 3 tygodnie”.

Następny mecz unihokeistów Politechniki 22 października. We własnej hali podejmować będą Regen Project Floorball Team Poznań.