Bilety na Juwenalia rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Zakończono sprzedaż pierwszej puli biletów. Od teraz jest drożej

Publiczność na Juwenaliach Politechniki Lubelskiej
Publiczność na Juwenaliach Politechniki Lubelskiej | fot. Dominik Wąsik

Organizatorzy Juwenaliów Politechniki Lubelskiej poinformowali właśnie o zakończeniu sprzedaży pierwszej puli biletów na tegoroczną imprezę. Automatycznie uruchomiono drugą pulę biletów, ale jest nieco drożej.

Duże zainteresowanie biletami na Juwenalia

Przypomnijmy, że Juwenalia Politechniki Lubelskiej odbędą się w dniach 10-11 maja na terenach zielonych Politechniki Lubelskiej. W tym roku impreza jest biletowana. Sprzedaż biletów na Juwenalia rozpoczęła się w czwartek (28.03) punktualnie o godz. 10:00. Sprzedaż jest prowadzona wyłącznie internetowo za pośrednictwem serwisu ebilet.pl. Do wyboru są bilety jednodniowe i karnety 2-dniowe.

Za bilet jednodniowy w pierwszej puli sprzedaży trzeba było zapłacić 37,50 zł (27 zł ulgowy). W przypadku karnetu 2-dniowego cena wynosiła 64 zł (43 zł ulgowy). Bilet ulgowy może zakupić osoba posiadająca ważną legitymację: uczniów, studentów, pracowników Politechniki Lubelskiej, doktorantów. Na jedną legitymację można zakupić tylko jeden bilet.

Teraz za bilet trzeba zapłacić więcej

Organizatorzy Juwenaliów właśnie poinformowali o zakończeniu sprzedaży biletów w pierwszej puli, dla której limit już się skończył. Do sprzedaży automatycznie wdrożono drugą pulę, ale za bilety trzeba zapłacić nieco więcej. Teraz bilet jednodniowy kosztuje 43 zł (32 zł ulgowy). Natomiast karnet 2-dniowy to koszt 74,50 zł (53,50 zł ulgowy).

Przypomnijmy, że pierwszym artystą tegorocznych Juwenaliów w Lublinie jest PRO8L3M. Szczegóły tu: PRO8L3M pierwszą ogłoszoną gwiazdą tegorocznych Juwenaliów w Lublinie. Ruszyła sprzedaż biletów na to wydarzenie

Trwa również sprzedaż biletów na Lublinalia, które odbędą się w dniach 2-4 maja na terenach zielonych Browaru Perła przy ul. Bernardyńskiej. W tym przypadku bilety są tańsze. Szczegóły: Koniec bezpłatnych koncertów. Wstęp na Lublinalia będzie biletowany. Poznaliśmy ceny biletów

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.