PRO8L3M pierwszą ogłoszoną gwiazdą tegorocznych Juwenaliów w Lublinie. Ruszyła sprzedaż biletów na to wydarzenie

Juwenalia w Lublinie
Juwenalia w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Mają być większe, ciekawsze i niż przed rokiem. Politechnika Lubelska ujawnia pierwsze szczegóły dotyczące tegorocznych Juwenaliów. W tym roku święto kultury studenckiej odbędzie się 10 i 11 maja na terenach zielonych Politechniki Lubelskiej. Impreza ma być po raz pierwszy biletowana.

Juwenalia w Lublinie. PRO8L3M pierwszą gwiazdą muzyczną

Pierwszą, ujawnioną gwiazdą tegorocznych Juwenaliów jest PRO8L3M. Impreza odbędzie się 10 i 11 maja na terenach zielonych Politechniki Lubelskiej przy ul. Nadbystrzyckiej. Impreza po raz pierwszy w historii będzie biletowana. Sprzedaż biletów jednodniowych i karnetów 2-dniowych właśnie ruszyła.

Za bilet jednodniowy w pierwszej puli sprzedaży trzeba zapłacić 37,50 zł (27 zł ulgowy). W przypadku karnetu 2-dniowego cena wynosi 64 zł (43 zł ulgowy). Bilet ulgowy może zakupić osoba posiadająca ważną legitymację. Na jedną legitymację można zakupić tylko jeden bilet.

„Bilet ulgowy będzie upoważniał do wstępu na wydarzenie wyłącznie przy okazaniu ważnego dokumentu potwierdzającego prawo do ulgi” – zastrzegają organizatorzy Juwenaliów.

Bilety i karnety do nabycia wyłącznie internetowo na serwisie ebilet.pl.

AKTUALIZACJA: Bilety na Juwenalia rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Zakończono sprzedaż pierwszej puli biletów. Od teraz jest drożej

Lublinalia też biletowane

Na imprezę biletowaną zdecydowali się również organizatorzy tegorocznych Lublinaliów, którzy zapoczątkują cykl studenckich imprez w ramach Lubelskich Dni Kultury Studenckiej. Wydarzenie odbędzie się na terenach zielonych Browaru Perła przy ul. Bernardyńskiej. Szczegóły w poniższym materiale.

TU: Koniec bezpłatnych koncertów. Wstęp na Lublinalia będzie biletowany. Poznaliśmy ceny biletów

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.