26. finał WOŚP 2018 – ostateczna kwota to REKORD. Ile zebrali?

WOŚP Lublin | fot. Damian Gerhand // Spotted Lublin
PARTNER SERWISU

Podczas specjalnej konferencji prasowej WOŚP Jurek Owsiak ogłosił oficjalny wynik 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ile udało się zebrać pieniędzy w 2018 roku?

WOŚP 2018 – zebrana kwota. Ile pieniędzy w tym roku zebrał 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? W zeszłym roku padł rekord i na liczniku znalazło się ponad 105 milionów złotych! Już od stycznia było wiadomo, że ten wynik będzie większy, ponieważ wtedy deklarowana kwota wyniosła ponad 81 miliony złotych!

WOŚP zebrane pieniądze 2018. Ile udało się zebrać?

Oficjalną kwotę, jaka została zebrana podczas 26. finału WOŚP Jurek Owsiak ogłosił na specjalnej konferencji prasowej. Ostateczna kwota WOŚP to KOLEJNY REKORD! WOŚP 2018 zebrała kwotę dokładnie 126 373 804,34 złotych.

Pieniądze zostaną wykorzystane na zakup sprzętów i drobniejszego wyposażenia dla oddziałów neonatologicznych.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.