Finał WOŚP 2024 w Lublinie. Kto zagra w Galerii Olimp? Koncerty, pokazy tańca, światełko do nieba [PROGRAM]

Finał WOŚP w Galerii Olimp
Finał WOŚP w Galerii Olimp | materiały organizatora

32. Finał WOŚP 2024 w Lublinie zbliża się wielkimi krokami. Akcja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, organizowana pod hasłem „Tu wszystko gra OK!”, odbędzie się w niedzielę 28 stycznia 2024. Główna scena stanie w holu Galerii Olimp. Sprawdź, kto zagra podczas Finału Wielkiej Orkiestry w Lublinie oraz program wydarzeń.

Finał WOŚP 2024 odbędzie się w ostatnią niedzielę stycznia. Tegorocznej akcji przyświeca hasło „Tu wszystko gra OK!”. Weźmie w niej udział 1685 sztabów w Polsce i na świecie, a na ulicach pojawi się 120 tys. wolontariuszy z puszkami, którzy będą zbierać datki na pomoc dla szpitali i osób z chorobami płuc.

Finał WOŚP 2024 w Lublinie. Kto zagra w Galerii Olimp?

Jak co roku podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w wielu miastach zaplanowano atrakcje towarzyszące. W Lublinie główna scena stanie w holu głównym Galerii Olimp przy al. Spółdzielczości Pracy. Na scenie przewidziano pokazy taneczne, występy wokalne oraz koncerty muzyczne. Na najmłodszych czekają specjalnie przygotowane animacje i spotkania z wyjątkowymi gośćmi.

Podczas wydarzenia nikt nie będzie się nudził. Na pasażach handlowych Galerii rozlokowane zostaną stoiska służb mundurowych oraz instytucji profilaktyki medycznej, oraz Sztaby Wielkiej Orkiestry. Służby te będą również obecne na parkingu naziemnym przy południowej części centrum, gdzie zaprezentują swój sprzęt oraz pojazdy. Z bliska zobaczyć można będzie wozy strażackie, pojazdy wojskowe, policyjne oraz karetki Pogotowia Ratunkowego.

Szczególną frajdę sprawi symulator dachowania ze szkoły nauki jazdy Auto-Holik, a także specjalne urządzenie do imitowania wystrzału poduszki powietrznej. Najmłodsi będą mieli okazję spotkać się z alpakami. Zwierzęta te będzie można nakarmić, przytulić lub zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie. Przewidziano również ciepły poczęstunek dla każdego.

Światełko do Nieba

Punktem kulminacyjnym 32. Finału WOŚP będzie o godz. 20.00 tzw. „Światełko do Nieba”, a tuż przed- pokaz ogniomistrzów MC Fire. Na parkingu przed południową częścią Galerii odpalone zostaną race oraz utworzone zostanie z nich efektowne serduszko.

Finał WOŚP w Galerii Olimp – harmonogram koncertów

10:00 Anna Banaś

10:30 Alicja Iwan, Mateusz Małek, Patryk Czyżewski

11:00 Szkoła Rytm i Melodia Eweliny Chylińskiej

11:45 Zumba (Sylwia Szczęsna i Monika Iwan)

12:00 Bluelife-Art

12:55 Zumba (Sylwia Szczęsna i Monika Iwan)

13:00 Inscenizacja wypadku

14:00 Zespół Promil + Witek Szacoń

15:00 Zespół Plot

16:00 Łukasz Stafiński

16:30 Zespół Seeking Dreams

17:00 Zespół Raven

18:30 Energy Girls, News

20:00 Światełko do nieba, pokaz MC Fire

Finał WOŚP 2024 w Galerii Olimp - plakat
Finał WOŚP 2024 w Galerii Olimp – plakat | materiały organizatora

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Wspieram Owsiaka i Ojca Rydzyka oraz jeszcze kilka szlachetnych przedsięwzięć jak na przykład Małego Księcia. Robię to na ile mnie stać a każda dycha jest dobra bo uczciwie zatyrana. Pozdrawiam nie wkręconych przez polityków ,,normalsów”