Ważny temat? Prześlij newsa!

ALERT

Szokujące sceny w trolejbusie linii 151. Mężczyzna z piwem w ręku znęcał się nad psem

Dominik Wąsik

Do szokującego zdarzenia doszło w piątek po południu w trolejbusie linii 151 na Placu Bychawskim. Mężczyzna pijący alkohol bił, szarpał i krzyczał na psa na oczach pasażerów.

Mężczyzna znęcał się nad psem w trolejbusie linii nr 151

fot. czytelniczka Anna

Do bulwersującego incydentu doszło w piątek, 7 sierpnia, przed godziną 15:00 w Lublinie. Pasażerka podróżująca trolejbusem linii nr 151 powiadomiła naszą redakcję o niebezpiecznym i okrutnym zachowaniu jednego pasażerów. Mężczyzna w rejonie przystanku Plac Bychawski znęcał się nad zabranym do pojazdu psem.

Pijany mężczyzna wyładowywał agresję na psie

Z relacji kobiety wynika, że mężczyzna w trakcie jazdy spożywał alkohol, pijąc piwo. W pewnym momencie zaczął zachowywać się skrajnie agresywnie wobec psa, który znajdował się na smyczy i miał założony kaganiec.

Agresor krzyczał na zwierzę, szarpał je oraz zadał mu ciosy. Pies nie przejawiał żadnej agresji i był całkowicie bezbronny.

Strach wśród pasażerów pojazdu

Sytuacja wywołała ogromny niepokój wśród osób podróżujących komunikacją miejską. Kobieta zdarzenia przyznaje, że obawiała się bezpośrednio interweniować z uwagi na fakt, że mężczyzna znajdował się pod wpływem alkoholu i zachowywał nieprzewidywalnie.

Przypominamy, że w przypadku świadectwa znęcania się nad zwierzętami lub zagrożenia w pojazdach komunikacji miejskiej, należy niezwłocznie informować kierowcę pojazdu oraz zgłaszać sprawę na policję pod numerem alarmowym 112. W pojazdach MPK znajduje się również monitoring, który może pomóc policji w identyfikacji sprawcy.

Najnowsze posty

Dodaj opinię

Powiadomienia
Powiadom o

Dodając opinię akceptujesz regulamin. Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Spotted Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Ricky
36 minut temu

Wczoraj jak przejeżdżałem ten facet szarpał psa przy ul ruskiej. Jak zatrzymałem się to zniknęli gdzieś w rejonach targu. Gość w ogóle nie ma pojęcia na temat obcowania ze zwierzętami. Myśli, że agresją wyuczy psa posłuszeństwa. To pewnie jakiś cham z tamtego rejonu. Zresztą wygląda na żula. Jeszcze była z nim baba z jakimś białym buldogiem.

Redaktor naczelny Spotted Lublin, związany z portalem od jego powstania w 2016 roku. Na co dzień śledzi to, czym żyje miasto – od zdarzeń drogowych, przez miejskie inwestycje, po historie mieszkańców. Specjalizuje się w sprawach codziennych, które realnie wpływają na życie lokalnej społeczności. Jego materiały były wielokrotnie cytowane przez ogólnopolskie media, m.in. Onet, Interię i RMF24. Zna Lublin od podszewki – i stara się, by mieszkańcy byli zawsze na bieżąco.

Pozostałe teksty autora

Najnowsze teksty

Najnowsze opinie:

facebook instagram pinterest twitter youtube linkedin tiktok twitch search menu close arrow-left-short arrow-right-short arrow-right-long arrow-left-long arrow-down check check