Szczytna akcja i walka o rekord Polski. W niedzielę w Felicity wiosłowanie z WOŚP

grafika 32. finał WOŚP
fot. Materiał organizatora

Przed nami 14. edycja wiosłowania dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W najbliższą niedzielę w Felicity Lublin będziesz mógł pomóc w pobiciu rekordu kraju i wesprzeć szczytny cel.

Jak co roku w akcję zaangażują się lubelscy sportowcy

W ciągu 13 ostatnich lat już kilkanaście tysięcy osób spróbowało swoich sił w wiosłowaniu w ergometrze wioślarskim. Cel bardzo szczytny, gdyż chodzi o zbiórkę pieniędzy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Dzięki zebranym środkom WOŚP zakupi specjalistyczny sprzęt umożliwiający wczesne wykrywanie oraz terapię chorób płuc.

Dochodzi także element rywalizacji, gdyż w tym roku mieszkańcy aż jedenastu miast, w tym właśnie Lublina, będą walczyć o jak najlepszy wynik. Chodzi o pobicie rekordu ilości osób, które w ciągu ośmiu godzin przewiosłują na ergometrze 500 metrów. Każdy osoba, która 28 stycznia odwiedzi Felicity Lublin i spróbuje pokonać ten dystans, otrzyma wyjątkowy certyfikat.

Jak co roku do akcji włączą się lubelscy sportowcy. Nie zabraknie koszykarek Polskiego Cukru AZS UMCS Lublin, szczypiornistek MKS-u FunFloor Lublin, Tytanów Lublin i wielu, wielu innych! Akcja trwa w niedzielę w godzinach 10:00-18:00 w Felicity Lublin (al. Wincentego Witosa 32). Czekamy na Ciebie!

Planujesz wziąć udział?
Daj znać w komentarzu

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.