WORD w Lublinie sprzedaje samochody egzaminacyjne

WORD LUBLIN EGZAMIN
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie sprzedaje auta egzaminacyjne. Na sprzedaż wystawiono m.in. skody fabie, na których kierowcy do końca listopada będą zdawać egzaminy.

Na stronie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Lublinie pojawiło się ogłoszenie o sprzedaży samochodów egzaminacyjnych. Na aukcję zostały wystawione używane skody fabie oraz opel corsa. Lubelski ośrodek sprzedaje samochody, bo wymienia swoją flotę. Samochody zostaną sprzedane w przetargu pisemnym.

Do kupienia jest 7 samochodów marki Skoda Fabia (5J) o pojemności 1.2 TSI (benzyna). Wszystkie samochody są wyprodukowane w 2014 r. i są przystosowane do celów szkoleniowo-egzaminacyjnych. Skody mają od 60 tys. km do 104 tys. km przebiegu. Cena wywoławcza wszystkich samochodów to 150 tys. zł (22 tys. zł / sztuka).

Lubelski WORD oferuje także kupno dwunastoletniego Opla Corse C o pojemności 1.2 w benzynie i przebiegu 101 tys. km. Samochód jest wyposażony w system monitorowania i nagrywania oraz komplet kół z letnimi oponami. W tym przypadku cena wywoławcza wynosi 4 tys. złotych.

Wszystkie sprzedawane samochody mają ważne badania techniczne i ubezpieczenie OC. WORD zastrzega, że przebieg Skód Fabii może zwiększyć się o ok. 1 tys. km, ponieważ te auta będą wykorzystywane do końca listopada jako samochody egzaminacyjne.

Oferty w przetargu można składać do 12 grudnia br. Szczegóły na stronie word.lublin.pl.

Czytaj także: Kursanci zapłacą za nowe samochody dla WORD Lublin. Ceny kursów idą w górę

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.