Tragiczny pożar domu we Franciszkowie. Strażacy znaleźli zwęglone zwłoki

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Trwa wyjaśnienie okoliczności tragicznego pożaru, do którego doszło w sobotnie popołudnie w miejscowości Franciszków. W spalonym domu strażacy ujawnili zwęglone zwłoki kobiety.

Do pożaru drewnianego domu doszło w sobotę o godz. 17.50 w miejscowości Franciszków w gminie Strzyżewice. W momencie dojazdu na miejsce pierwszych zastępów PSP cały budynek był objęty ogniem. Z płomieniami przez wiele godzin walczyło 10 zastępów straży pożarnej. Prowadzenie akcji gaśniczej utrudniały bardzo mocne podmuchy wiatru.

Podczas przeszukiwania pomieszczeń strażacy znaleźli ciało 89-letniej kobiety. Na miejscu pod nadzorem prokuratora, policjanci wraz z biegły z zakresu pożarnictwa przeprowadzili oględziny. Ciało kobiety zabezpieczono do sekcji zwłok. Wstępnie nie ujawniono obrażeń mogących świadczyć o udziale osób trzecich.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.