Subiektywny przegląd najlepszej rozrywki w Lublinie. Gdzie warto spędzić wolny czas?

Salon wirtualnej rzeczywistości Virtually | fot. nadesłane

Zastanawiasz się, gdzie spędzić wolny czas w Lublinie. Szukasz miejsca, w które można się wybrać paczką znajomych lub z dziećmi? Zobacz nasze propozycje i dowiedz się, jak fajnie spędzić czas.

Park rozrywki Bounce

Bounce jest największym dmuchanym parkiem rozrywki na świecie. W tym miejscu możesz całą rodziną poszaleć na ponad 20 atrakcjach, w tym na Ruchomych Piaskach i w Koloseum. Park jest podzielony na sekcje odpowiednie dla wieku. Znajdziesz w nim nawet atrakcje dla dzieci w wielu 0-3 lata.

Ogród botaniczny Uniwersytetu Marii Skłodowskiej-Curie

Jeśli lubisz być blisko natury, to świetnym miejscem na spędzenie wolnego czasu będzie Ogród Botaniczny Uniwersytetu Marii Skłodowskiej-Curie. Po tym ogrodzie można spacerować z przewodnikiem, można tam uczestniczyć w różnych warsztatach (są również warsztaty dla dzieci), a przede wszystkim poznawać bogactwo roślin.

Escape roomy

Lublin escape roomami stoi. W naszym mieście jest przynajmniej kilka miejsc, w których można oddać się nietypowej rozrywce w pokojach zagadek. Do wyboru są między innymi pokoje Kraina Czarów, Dziupla Złodziei, Obecność, Pracownia Alchemika, Skarbiec i Psychiatryk.

Aqua Park Mosir

W lubelskim aquaparku czekają na Ciebie bąbelkowe leżaki, jacuzzi, odkryty basen oraz saunarium, a nawet gabinet masażu. Obiekt posiada jedną rodzinną zjeżdżalnię oraz dwie zjeżdżalnie rurowe, a także wodny plac zabaw w kształcie pirackiego statku.

Centrum Sportowo-Rekreacyjne

W Centrum Sportowo-Rekreacyjnym w Lublinie czekają na Ciebie między innymi pływalnia ze zjeżdżalnią i jacuzzi, ścianka wspinaczkowa, hala sportowa, siłownia z zajęciami fitness i sala sportów walki. W Centrum Sportowo-Rekreacyjnym można wykupić jednorazowy bilet, karnet na 1 miesiąc lub karnet na 3 miesiące.

Salon wirtualnej rzeczywistości

Salon wirtualnej rzeczywistości Virtually jest zlokalizowany przy ulicy Pana Balcera 6A. W tym salonie czeka na Ciebie 8 różnych stanowisk, na których możesz się przenieść w całkowicie inny wymiar i poznać rozrywkę na najlepszym światowym poziomie. W czasie godzinnej zabawy z VR możesz doświadczyć wielu wrażeń.

W salonie Virtually dostępne są trzy tryby multiplayer:

• wyścigi;
• drużynowe strzelanie z łuku;
• wyprawa na Dziki Zachód i strzelanie z rewolwerów w trybie rywalizacji lub współpracy.

Solowe przygody to:

• kolejka górska;
• zręcznościówki;
• wspinaczka górska;
• wojny w kosmosie;
• spacer po desce na wysokości;
• gry taneczne;
• walka z białą bronią.

Wiele wersji wirtualnej rzeczywistości pozwoli Ci na różnorodne doznania. Możesz zamienić się w starożytnego gladiatora, trafić do klubu tanecznego i naśladować czyjeś ruchy lub doświadczyć przygody na wysokości i przełamywać swoje lęki.

Oferta salonu jest skierowana zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci oraz dla grup znajomych. Salon organizuje też wieczory panieńskie, urodziny i imprezy dla firm na terenie całej Polski. Sprzęt VR posiadany przez Virtually jest mobilny, więc można go wszędzie zabrać i zagwarantować rozrywkę w wybranym przez Ciebie miejscu.

Salon wirtualnej rzeczywistości Virtually ma też strefę barową z przytulnymi miejscami i konsolą xBox One. Więcej informacji o salonie Virtually znajdziesz na stronie Facebook pod adresem www.facebook.com/VirtuallyLublin.

Dlaczego warto wybrać właśnie salon wirtualnej rzeczywistości?

Aquaparki i standardowe parki rozrywki znamy chyba wszyscy i mało jest w nich rzeczy, które potrafią prawdziwie zaskoczyć. Tymczasem wirtualna rzeczywistość to coś stosunkowo nowego i z pewnością bardzo ciekawego. Dzięki VR możesz robić coś, czego do tej pory nie miałeś jeszcze okazji spróbować.

Masz możliwość uczestniczenia w zabawie, która w rzeczywistości nigdy by się nie wydarzyła, a wszystko jest tak realne, jakby działo się naprawdę. VR zrewolucjonizowała nasze postrzeganie świata. Dzięki wirtualnej rzeczywistości możemy być, kim chcemy i robić co chcemy. Nie ograniczają nas prawa fizyki, a świat nie ma dla nas granic.

Salon wirtualnej rzeczywistości Virtually

VR jest czymś, co pozwala nam wyjść poza nasze standardowe ramy czasowe i sprawdzić się w aktywnościach, które normalnie są poza naszym zasięgiem. Uczestnictwo w takiej wirtualnej grze to fantastyczne i niezapomniane doświadczenie. Realizm świata VR jest niemalże nie do odróżnienia od realizmu naszej codzienności.

Jeśli chcesz się przekonać, jak można się bawić w VR, kiedy nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych, skorzystaj z oferty salonu Virtually.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.