BOUNCE Lublin – pierwszy w mieście dmuchany park rozrywki [ZDJĘCIA]

Bounce Lublin 3
Dmuchany park rozrywki - BOUNCE Lublin | mat. prasowe

Na czwartek zaplanowano otwarcie największego w Europie dmuchanego parku rozrywki w naszym mieście – BOUNCE Lublin. Co znajdziemy w środku?

W Lublinie powstał nowy (największy) park rozrywki. Mowa tu o BOUNCE Lublin – dmuchany park rozrywki – który mieści się na terenie parku handlowego Tatary, przy ul. Mełgiewskiej 2A.

– BOUNCE to jedyne tego typu miejsce w Polsce z unikalnymi atrakcjami, gdzie rodzice mogą uczestniczyć we wspólnej zabawie z dziećmi, a młodzież może sprawdzić swoje sportowe umiejętności wraz ze znajomymi – mówi David Fordham, CEO BOUNCE Polska.

Co znajdziemy w środku BOUNCE Lublin?

Na miejscu znajduje się wiele dmuchanych platform do gier zespołowych, jak np. Łapu-Capu (ang. dash’n’grab), gdzie zadaniem uczestników jest zebranie jak największej liczby piłek ze środka planszy, co jednak może nie być łatwe, ponieważ grający są przywiązani do linki bungee, która ściąga ich do miejsca startu.

Fani koszykówki mogą natomiast sprawdzić swoje umiejętności, grając w Wibrakosz i choć zadanie jest proste – wystarczy trafić piłką do kosza – to utrudnieniem może być nieprzerwanie poruszające się podłoże.

Dużo śmiechu zapewnia też Bańka Wstańka, która daje efekt łóżka wodnego, tyle że w makroskali. Skaczący po gigantycznej poduszce mogą bowiem, gdy ktoś inny odbije się w tym samym czasie, wylądować w całkiem innym miejscu niż przewidywali.

Dużo emocji daje Nogozwalacz. Dwa ramiona zawieszone na różnej wysokości przemieszczają się i próbują zwalić graczy z nóg. Gra wymaga zręczności, refleksu oraz dobrej kondycji.

Z myślą o miłośnikach walk przygotowane zostało Koloseum. Tworzą je dwaj wojownicy uzbrojeni w miękkie kije treningowe, kaski bezpieczeństwa oraz rozkołysany ring. Zwycięzcą zostaje ten, komu uda się zepchnąć przeciwnika z podium.

Swoją własną przestrzeń mają także najmniejsze dzieci w wieku 0-4, na które czeka Robaczkolandia.

BOUCEN Lublin Turystyczna

Łączna wartość inwestycji w Lublinie wynosi ponad 4 mln zł. Lublin jest pierwszym punktem na mapie Polski, gdzie powstał ten format. Jednak już dziś właściciel zapowiada otwarcie kolejnych parków w innych większych miastach.

Skąd pomysł na taką formę rozrywki? – Format i koncept parku jest zaczerpnięty z Wielkiej Brytanii – tam pierwsze tego typu miejsca pojawiły się w październiku 2017 r. i szybko zyskały popularność – tłumaczy właściciel.

BOUNCE Lublin otwarcie

Otwarcie obiektu zaplanowano na najbliższy czwartek (16 sierpnia) na godz. 9.00.

AKTUALIZACJA: Dmuchany park rozrywki Bounce został zamknięty. Nie kupujcie biletów przez internet!

Bounce Lublin 1
Dmuchany park rozrywki – BOUNCE Lublin | mat. prasowe
Bounce Lublin 2
Dmuchany park rozrywki – BOUNCE Lublin | mat. prasowe

Galeria zdjęć – TUTAJ

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.