Wyjechał z domu na przejażdżkę. Jego rower znaleziono przy wyrobisku. Trwają poszukiwania

zespół ratownictwa wodnego
Nurek, zespół ratownictwa wodnego w akcji

Policja wraz ze strażą pożarną poszukują zaginionego 50-latka, który w piątkowy wieczór wyjechał z domu na przejażdżkę rowerową. Jego rower znaleziono przy wyrobisku.

 

W sobotni poranek policjanci z Puław zostali zawiadomieni o zaginięciu 50-letniego mieszkańca Puław. Jego żona poinformowała mundurowych, że w dniu wczorajszym w godzinach wieczornych wybrał się na przejażdżkę rowerową i do tej pory nie wrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

 

Służby ratunkowe od rana poszukują zaginionego mężczyzny. Na ślad natknęli się przy wyrobisku, w którym znajduje się woda, niedaleko budowanej trasie S17 w okolicach Kurowa. Obok zbiornika wodnego znajdował się pozostawiony rower i ubrania.

 

– Mężczyzna prawdopodobnie chciał popływać. W tej chwili prowadzimy akcje poszukiwawczą wraz ze strażą pożarną i oddziałem nurków. Do akcji wykorzystywana jest łódź motorowa – informuje mł. asp. Ewa Rejn-Kozak z puławskiej komendy.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.