Przebudują most na ul. Fabrycznej. Kierowcy i komunikacja miejska na objazdy

IMG 20190122 074852
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Od przyszłego weekendu kierowców czeka komunikacyjny paraliż. Wykonawca przebudowy ronda Lubelskiego Lipca ’80 zamknie dla ruchu ul. Fabryczną. Kierowcy i komunikacja miejska na objazdy.

Od najbliższego weekendu, 9 lutego wykonawca przebudowy ronda Lubelskiego Lipca ’80 i ul. Fabrycznej Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Lubartów przystąpi do etapu prac, który będzie wymagał zamknięcia dla ruchu kołowego ul. Fabrycznej. Ma to związek rozbiórką mostu i zbudowaniem go od nowa.

„W ferie planowane jest rozpoczęcie robót polegających na rozbiórce obiektu mostowego i konstrukcji wymienionej wcześniej ulicy. Poza wyłączeniem z ruchu ul. Fabrycznej zakłada dopuszczenie do ruchu komunikacji miejskiej w ciągu ul. 1 Maja” – informuje Karol Kieliszek z lubelskiego ratusza.

Sprawdź, jak będzie wyglądała organizacja ruchu

Dalej

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. już widzę jak każdy trolejbus skręcający w lewo w Wolską z D.M.Majdanka bedzie gubił odbieraki bo nie sięgną do sieci