Pożar ubojni we Włodawie. Straty są ogromne

Zdjęcie ilustracyjne | fot. KW PSP w Lublinie

We wtorek w godzinach popołudniowych we Włodawie, w ubojni trzody chlewnej i bydła Gramar wybuchł pożar, w wyniku którego spaleniu uległ budynek ubojni. Straty oszacowano na 4 mln zł.

Informację o pożarze budynku ubojni trzody chlewnej i bydła należącej do firmy P.P.H.U. Gramar strażacy otrzymali we wtorek przed godz. 14. Po dotarciu na miejsce służb ratunkowych okazało się, że płonie poddasze budynku ubojni, nad częścią biurowo-socjalną.

W akcji gaśniczej uczestniczyło 14 zastępów straży pożarnej, w tym jednostki OSP. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Przed przyjazdem służb pracownicy opuścili budynek, wyprowadzono także bydło. Łącznie gaszenie pożaru zajęło strażakom około 7 godzin.

Strażacy nie ustalili jeszcze przyczyny pożaru. Ze wstępnych szacunków straty powstałe wskutek pożaru oszacowano na kwotę 4 mln złotych.

Czytaj także: Pożar budynku ubojni we Włodawie. Straty oszacowano na około 4 mln zł [ZDJĘCIA]WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.