Pijana próbowała wjechać na parking. Uszkodziła znak drogowy, ogrodzenie i latarnię

Pijana kobieta uderzyła w latarnię | fot. KMP Zamość

Uszkodzony znak drogowy, ogrodzenie i latarnia – to bilans strat spowodowanych przez pijaną 39-latkę, która próbowała zaparkować auto pod jednym z marketów budowlanych.

Do zdarzenia doszło w czwartek w okolicach jednego z marketów budowlanych w Zamościu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca audi 39-letni mieszkanka Zamościa próbowała wjechać na parking marketu, gdzie chciała zaparkować auto.

Kobieta skręcając z ul. Lwowskiej najpierw wjechała w znak drogowy, później otarła się o ogrodzenie marketu uszkadzając przy tym przęsła i stojącą tam latarnię oświetlającą ekspozycję, a następnie zaparkowała samochód na pobliskim parkingu.

Na szczęście w wyniku bezmyślnego postępowania 39-latki nikt nie ucierpiał, ona sama również nie doznała żadnych obrażeń. Przeprowadzone badanie alkomatem wykazało, że kobieta miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Teraz za jazdę na podwójnym gazie 39-latka odpowie przed sądem. Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności. Uwadze sądu nie umknie również to, że kierując w takim stanie uszkodziła znak, ogrodzenie i latarnię.

Pijana kobieta uderzyła w latarnię | fot. KMP Zamość


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.