Otwarcie Biedronki po remoncie już za chwilę. Znamy promocje dla klientów na ten dzień

Biedronka
Biedronka | fot. Dominik Wąsik

Otwarcie sklepu Biedronka przy ul. Parkowa 1 w miejscowości Niemce, który od połowy sierpnia był remontowany, zaplanowano na wtorek 26 września na godz. 6 rano. Właśnie wtedy okoliczni mieszkańcy będą mogli powrócić do lubianego sklepu po remoncie.

Biedronka przy Parkowej w Niemcach już po remoncie

Elewacja sklepu została odświeżona, poprawiono jego wygląd. Sklep stał się bardziej przestronny dzięki nowym systemom regałów i półek. Wiata koszykowa została zlokalizowana w centralnej części parkingu od strony frontu sklepu.

Otwarcie Biedronki Niemce
Biedronka wysyła SMSy do klientów o promocjach na otwarcie

Lada mięsna w Biedronce w Niemcach

Sklep po remoncie otrzymał tradycyjną ladę mięsną, w której pracownicy na życzenie klienta mielą mięso, rozbijają na kotlety i pakują próżniowo. W lodówkach zlokalizowanych na tym dziale dostępne są także świeże wędliny i sery. Przebudowano obszar kasowy.

To cię zainteresuje:

Na miejscu można kupić świeżo wypiekane pieczywo, a także skorzystać z krajalnicy. W wyremontowanej Biedronce zmieniła się strefa warzywno-owocowa, gdzie pojawiły się lodówki na owoce i warzywa delikatne, wymagające niskiej temperatury przechowywania.

Sklep Biedronka
Sklep Biedronka | materiały prasowe Biedronka

Promocje w Biedronce Niemce Parkowa 1 na otwarcie

Biedronka przy ul. Parkowej 1 w Niemcach zostanie otwarta we wtorek, 26 września o godz. 6:00. Z okazji otwarcia dla klientów przygotowano specjalne promocje:

Wybrane dla Ciebie:

Teraz przygotowaliśmy dla Ciebie promocję np. na: banany premium na wagę tylko za 1,99 zł/kg. Warto robić u nas zakupy z kartą lub aplikacją Moja – tylko z nią kupicie ćwiartkę tylną z kurczaka tylko za 4,99 zł/kg* lub mleko UHT 2% Wypasione w cenie 2,50 zł/opak.*** w ofercie 4+2 gratis.

  • Limit 3 kg na 1 transakcję
    **Limit dzienny 4 kg na kartę Moja Biedronka
    ***Limit dzienny 12 opak. (maks. 4 gratis) na kartę Moja Biedronka

Oferta obowiązuje od 26.09 do 30.09.2023 r. w sklepie Biedronka w Niemcach, ul. Parkowa 1. Produkty dostępne do wyczerpania zapasów.

Aktualne konkursy w Lublinie:

Biedronka ul. Parkowa 1 / Niemce – godziny otwarcia

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 06:00-23:30
Wtorek: 06:00-23:30
Środa: 06:00-23:30
Czwartek: 06:00-23:30
Piątek: 06:00-23:30
Sobota: 06:00-23:30
Niedziela: Zamknięte

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.