Mała i średnia kawa w McDonalds za 6 złotych. Do kiedy promocja Dobre Dni Dobrej Kawy? [DATA, REGULAMIN]

Dobre Dni Dobrej Kawy w McDonalds - kawa za 6 zł
Dobre Dni Dobrej Kawy w McDonalds - kawa za 6 zł | fot. Dominik Wąsik

Do restauracji McDonalds wróciła promocja na kawę „Dobre Dni Dobrej Kawy”. Wszystkie małe i średnie kawy dostępne w ofercie McCafe do 25 października 2023 r. są za jedyne 6 złotych. Regulamin promocji na kawę w McDonalds.

Promocja na kawę z McDonalds za 6 zł

„Dobre dni dobrej kawy” to jedna z regularnych ofert promocyjnych dostępnych restauracjach McDonalds w Polsce. W ramach obecnej oferty od 6 września do 25 października 2023 r. możemy zakupić wybrane kawy z McDonalds w okazyjnych cenach.

Każda mała i średnia kawa z oferty McCafe kosztuje 6 złotych. Do wyboru mamy: kawę czarną, kawę z mlekiem, cappucino, espresso, double espresso, cafe latte i flat white. Lista kaw objętych promocją „Dobre Dni Dobrej Kawy”:

  • kawa czarna 190 ml i 270 ml
  • kawa z mlekiem 190 ml i 270 ml
  • espresso 30 ml i 60 ml (podwójne espresso)
  • café latte 200 ml i 300 ml
  • cappuccino 200 ml i 300 ml
  • flat white 200 ml i 300 ml

Klient w ramach jednego zamówienia może zamówić dowolną ilość kaw objętych promocją, nie ma żadnych ograniczeń. Promocja na kawę obowiązuje od otwarcia do zamknięcia restauracji.

Zobacz także: McDonalds Cennik 2023 – ceny i menu w jednym miejscu

Tu nie skorzystasz z oferty

W promocji uczestniczą wszystkie restauracje McDonald’s oraz kawiarnie McCafé w Polsce, z wyjątkiem zlokalizowanych na terenie Lotniska Chopina w Warszawie oraz Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Promocja nie obowiązuje również przy zakupach w ramach usługi McDelivery.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.