Zaginął Mateusz Kowalski. Policja i bliscy szukają 15-latka. Widzieliście go?

Mateusz Kowalski lat 15
Mateusz Kowalski lat 15 | fot. nadesłane

Trwają poszukiwania zaginionego od czwartku Mateusza Kowalskiego. Podopieczny Ośrodka Terapii, Readaptacji i Socjoterapii w Albrechtówce w powiecie puławskim oddalił o godzinie 8 rano. W placówce przebywał od kilku miesięcy. Nie ma przy sobie telefonu ani dokumentów. Do tej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Prawdopodobnie widziano go w Chełmie.

Rysopis zaginionego Mateusza Kowalskiego

Zaginiony to młody mężczyzna o wzroście 170 cm, szczupłej budowie ciała, blond włosach oraz niebieskich oczach. W dniu zaginięcia nosił czarną bluzę z kapturem, szare spodenki i miał przy sobie czarny plecak.

Wybrane dla Ciebie:

Mateusz Kowalski lat 15
Mateusz Kowalski lat 15 | fot. nadesłane

Mateusz pochodzi  Chełma  od 3,5 lat mieszka w Lublinie, jednak od 4,5 miesiąca przebywa w Ośrodku w miejscowości Albrechtówka niedaleko Kazimierza Dolnego. Dnia 21.09.23r po godzinie 8.00 rano opuścił Placówkę i do dnia dzisiejszego nie powrócił do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązał kontaktu z bliskimi.

Osoby, które widziały 15-latka, lub też znają miejsce jego pobytu, proszone są o kontakt z policją pod nr tel 47 812 32 90 lub w razie zagrożenia jego życia pod nr alarmowym 112.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.