Strasznie cieszymy się na myśl o zabawie z nagrodami dla Was! Wygraj voucher grupowy do CIEMNO

Ciemno przy fontannie Lublin
Ciemno Zjawa przy fontannie w Lublinie | fot. CIEMNO

Strach ma wielkie oczy, już gdzieś to słyszeliście. Tak też jest i tym razem, bo mamy dla Was fajną akcję z naszym Partnerem Domem Strachu CIEMNO! Przestraszcie nas w komentarzu swoją historią. My zrobimy wielkie oczy, a wy spędzicie miło czas w Ciemno.

Jak wziąć udział w zabawie?

Wystarczy, że popiszecie się wyobraźnią, fantazją, a może opiszecie realną historię z waszego życia. Która będzie na tyle straszna, że dostaniemy gęsiej skórki, lub zaczniemy się oglądać za siebie. To tyle i aż tyle. Oceniamy przede wszystkim prawdziwość doznań. Także niech przemówią zmysły!

ciemno historia straszna
CIEMNO – chcemy się bać! | fot. CIEMNO

Co jest do wygrania w zabawie?

Jeszcze większa porcja strachu, albo eksploracja i przygoda w świecie zagadek w domu strachu CIEMNO. Wy decydujecie. My wręczamy wam wejściówkę. Jeżeli więc czujecie się na siłach i macie coś ciekawego do opowiedzenia to jest ten czas.

klaun na siłowni dom strachu ciemno

Do kiedy trwa zabawa?

Bawimy się przez 7 dni, tyle czasu dajemy Wam i sobie na zebranie wszystkich strasznych historii, które dla nas przygotujecie. Po tym czasie wytypujemy zwycięzców. Warto podać prawdziwy email, bo na niego prześlemy voucher. Dobrej zabawy ze Spottedlublin.pl

Startujemy 19 Września o godzinie 12:00, od tej godziny zliczamy wasze odpowiedzi. Powodzenia!
Zabawę kończymy 26.09.2023 o godzinie 12:00.

strachy w CARTMAX
KLAUNY opanowały CARTMAX | fot. CIEMNO

Zamiast Strachu, chcesz Prędkości?

No problem. Weź udział w innej naszej zabawie i zdobądź jeden z pakietów startowych na tor kartingowy CARTMAX. Szczegóły akcji pod tym linkiem. Zapraszamy razem z osobistościami z CIEMNO!

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Tak sobie myślę, że ludzie dostali już bardzo dużą dawkę strachu podczas globalnej pandemi covid 19. Kiedy dostaliśmy zakaz wychodzenia z domu,spotykania bliskich i znajomych , a z półek sklepowych w trybie natychmiastowym znikał papier toaletowy i makaron. Stojąc w kolejce do kasy, w odległościach 2m od poprzednika widać było w oczach tą niepewność i strach przed tym co będzie jutro. Jeśli jesteście w stanie dostarczyć mi takich samych, lub podobnych doznań strachu jaki był w ludziach wtedy, to chętnie z Wami to przeżyję, bo będę wiedział, że jest to rodzaj zdrowego strachu w ramach rozrywki. Więc jak,zaskoczycie mnie czymś?

  2. Jest to autentyczna historia z mojego życia.
    Było to w roku 2014. Pracowałem na nocnej zmianie w cynkowni „Premier Galvanizing”, w małej miejscowości w Corby, na północ od Londynu.
    Mój tydzień pracy zaczynał się w niedzielę. Jak zwykle po obiedzie poszedłem do sypialni się zdrzemnąć przed wyjściem do Pracy. Nie mogłem zasnąć, trochę się kręciłem z boku na bok. Kiedy zacząłem już usypiać, leżąc na lewym boku poczułem nagle jak coś weszło we mnie przez plecy, jakby coś mnie opętało. W jednym momencie nie mogłem się ruszyć, nawet najmniejszym palcem, dostałem drgawek, jakby coś próbowało mną zawładnąć. Byłem pełni świadomy tego, co się ze mną dzieje, a nie mogłem w żaden sposób się poruszyć, zareagować, zrobić cokolwiek. Trwało to jakąś chwilę, byłem przerażony. W pewnym momencie pomyślałem sobie „duszo nieczysta opuść moje ciało”. Odziwo wszystko się skończyło tak szybko, jak się zaczęło. Miałem dreszcze na całym ciele i zszedłem na dół do salonu. Gdy jeszcze moja obecna żona mnie zobaczyła, to się zapytała co mi jest?
    Byłem cały blady i wciąż miałem dreszcze. Nie poszedłem już na górę spać. Po nocnej zmianie położyłem się spać w salonie. Chwilę później wyprowadziliśmy się z tego domu

  3. Kiedyś moja córka mając 2 latka zaczęła chorować i gorączkować i któregoś dnia leżąc przyniejbz żoną w łóżku zapytała nas: MAMO TATO CZEGO TEN ANIOLEK PO SZAFIE CHODZI my z żoną na siebie poty nas zalały blade twarze nam się zrobiły wrrrrrr🥶