Wrzesień w wyścigowym stylu! CARTMAX Kryty Tor Kartingowy gwarantuje niezapomniane emocje!

cartmax tor kartingowy Lublin
Tor Kartingowy CARTMAX - prędkość, rywalizacja i dobra zabawa

CARTMAX — kryty tor kartingowy w Lublinie. Tutaj pasja spotyka się z pragnieniem prędkości. Wszystko doprawione jest szczyptą rywalizacji, pełne bezpieczeństwa i dobrej zabawy! Obiekt powstał jako jeden z pierwszych tego typu torów w kraju i od samego początku cieszy się ogromną popularnością! 14 lat doświadczenia i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie!

Rok szkolny czas start – CARTMAX w gotowości

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego ogłaszamy nowość. Gokarty elektryczne! Teraz młodsi fani szybkiej jazdy po naszym torze mogą zasuwać tak jak ich starsi rówieśnicy. Samodzielna jazda od 130 cm wzrostu idzie w zapomnienie!

gokarty dla najmłodszych Tor Cartmax
Tor Kartingowy CARTMAX — gokarty elektryczne dla najmłodszych

Drogi rodzicu, dziadku, wujku, mamo, ciociu. Już teraz możesz spełnić marzenie o prowadzeniu gokarta. Twoja pociecha chciałaby zostać kierowcą wyścigowym? Żaden problem! W CARTMAX — kryty tor kartingowy mamy 2 Gokarty typu KidRacer (elektryk) przeznaczone są dla dzieci w wieku 3-6 lat, rozpędzają się do prędkości 10 km/h.

Maluchy mogą jeździć w każdej przerwie technicznej od Poniedziałku do Piątku: 17:00-17:24 / Sobota-Niedziela: 16:30-17:00. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja telefoniczna: 511-100-610

tor CARTMAX
Nowy układ toru CARTMAX pełen zakrętów

Godziny otwarcia tor kartingowy CARTMAX Lublin

Tor kartingowy znajduje się w Lublinie w galerii Olimp na parkingu wewnątrz budynku na poziomie P0. Godziny otwarcia toru:

  • Poniedziałek-Piątek 14:00-22:00
  • Sobota-Niedziela 10:00-22:00

Warto wiedzieć, że gwarantujemy specjalną godzinę, podczas której na tor wpuszczane są tylko dzieci! Taka okazja zdarza się w każdą sobotę oraz w niedzielę od godziny 10:00 do 11:00.

Akademia kartingowa CARTMAX – dołącz do rywalizacji

Akademia to cztery spotkania w miesiącu, w małych grupach lub zajęcia indywidualne, dzięki którym lepiej zapoznasz się z kwestiami teoretycznymi, a przede wszystkim, otrzymasz możliwość podniesienia umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy przygotowywać Cię będą do późniejszego udziału w zawodach kartingowych.

Akademia Kartingowa CARTMAX
Akademia Kartingowa CARTMAX

Więcej o Akademii Cartmax przeczytasz tutaj:

Dołącz do Akademii Kartingowej i ścigaj się jak kierowca wyścigowy podczas Grand Prix

Mało wrażeń jak na ten moment? Spokojnie śpieszymy z prawdziwą wyścigową petardą. Dla tych, którzy zostali z nami do końca, mamy ważny komunikat. Ogłaszamy zabawę gdzie do wygrania będzie karnet/pakiet startowy na przejazdy na krytym torze kartingowym CARTMAX!

Więcej szczegółów o konkursie tutaj: Odbierz swój pakiet startowy na gokarty

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.