Dołącz do Akademii Kartingowej CARTMAX i zostań mistrzem kartingu!

gokarty cartmax
Akademia Kartingowa CARTMAX | mat. prasowe

Jeżeli uwielbiasz ten zastrzyk energii, jaki zapewnia przejazd na torze, a pojedyncza jazda od czasu do czasu daje Ci za mało wrażeń, to z pewnością musisz przemyśleć dołączenie do Akademii Kartingowej CARTMAX! Trenuj pod okiem profesjonalistów – ekspertów i pasjonatów sportów motoryzacyjnych. Nabądź wiedzę, doświadczenie i umiejętności w miejscu, które szkoli przyszłych mistrzów kartingu!

Akademia CARTMAX wyszkoliła między innymi uczestników Mistrzostw Świata w Lonato oraz ROTAX MAX CHALLANGE. W zawodach możesz wziąć udział także Ty!

Akademia to cztery spotkania w miesiącu, w małych grupach lub zajęcia indywidualne, dzięki którym lepiej zapoznasz się z kwestiami teoretycznymi, a przede wszystkim, otrzymasz możliwość podniesienia umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy przygotowywać Cię będą do późniejszego udziału w zawodach kartingowych, a z czasem nawet do Mistrzostw Świata SWS-Sodi World Series. Czy oczami wyobraźni widzisz już te wszystkie półki pełne medali i pucharów? Z naszym wsparciem, jest to możliwe!

akademia karingowa cartmax
Akademia Kartingowa CARTMAX | mat. prasowe

Wspomniane zawody, w których możesz wziąć udział organizowane są na CARTMAX-owym torze –są to m.in. zawody JUNIOR CUP, czyli cykl dla dzieci w ramach SWS (Sodi World Series) obejmujący 10 wyścigów o różnych scenariuszach. Dla osób pełnoletnich przygotowano LIGĘ KARTINGOWĄ, z kolei LADIES RACING to zawody przeznaczone wyłącznie dla kobiet, w których obowiązuje podział na klasy PRO i AMATOR.

We wszystkich formach zawodów wymagane jest doważenie. W zależności
od zawodów jest to od 70 do 90 kg – ma to na celu wyrównanie szans wszystkich uczestników. Każde ze spotkań jest nagradzane i zaliczane do klasyfikacji generalnej. CARTMAX stara się wciąż dopasowywać swoją ofertę organizowanych zawodów do preferencji Klienta, jest ona więc na bieżąco rozwijana o nowe kategorie.

akademia kartingowa cartmax
Akademia Kartingowa CARTMAX | mat. prasowe

Jedyny w Polsce pokój treningowy dla kierowców wyścigowych

Warto również dodać, że już lada moment będziecie mogli skorzystać z jedynego w Polsce pokoju treningowego dla kierowców wyścigowych, który szykowany jest właśnie na terenie toru kartingowego CARTMAX, aby poza obecnością na torze wciąż móc trenować i przygotowywać się do wyścigów. Jest to nowoczesny system, zapewniający doznania podobne do tych, jakie towarzyszą Wam w trakcie wyścigu na torze kartingowym.

Zapoznaj się ze stale udoskonalaną oferta firmy CARTMAX – zapraszamy do odwiedzenia jej strony internetowej. Tor znajduje się przy Alei Spółdzielczości Pracy 32 w Lublinie i jest otwarty dla wszystkich fanów sportów wyścigowych i amatorów intensywnych wrażeń w okresie wakacyjnym od poniedziałku do piątku w godzinach 12-22, a w weekendy od 10 do 22. Do zobaczenia!

kierowcy w gokartach cartmax
Akademia Kartingowa CARTMAX | mat. prasowe

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.