„Nie chcemy takiej organizacji ruchu!”. Protestują mieszkańcy ul. Ciepłej

PSX 20180917 150604
Budowa skrzyżowania na ul. Diamentowej | fot. czytelnik Paweł

Wprowadzenie planowanej organizacji ruchu miało nastąpić w sobotni wieczór. Tak się jednak nie stało, bo mieszkańcy ul. Ciepłej postanowili zaprotestować.

Chodzi o zmianę tymczasowej organizacji ruchu w rejonie budowanego skrzyżowania ul. Diamentowej z ul. Krochmalną. Wykonawca chciał przystąpić do rozbiórki jezdni ul. Krochmalnej biegnącej wzdłuż boiska i budowy nowej konstrukcji jezdni i łącznicy.

Żeby tak się stało kierowcy oraz komunikacja miejska musiałaby pojechać nowo wybudowaną, północną jezdnią po stronie lubelskiego klubu jeździeckiego. Zmieniłaby się też lokalizacja samego skrzyżowania ulic.

Wszystkie planowane objazdy prowadziłby przez ul. Ciepłą, której mieszkańcy protestują przeciwko wprowadzenia takiej organizacji ruchu. I tak nie udało się wprowadzić planowanej na sobotni (15 września) wieczór zmiany [Od soboty zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu Diamentowej z Krochmalną].

– Powodem zmiany planów był protest mieszkańców ul. Ciepłej. O nowej dacie wprowadzenia nowej organizacji ruchu, będę informował oddzielnym komunikatem – wyjaśnia Karol Kieliszek z Urzędu Miasta Lublin.

/Aktualizacja

Przeczytaj: Zmiana organizacji ruchu na Diamentowej i Krochmalnej. Nie będzie objazdów

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Niech zrobią w końcu porządek z tymi slamsami, jak można żyć w takich warunkach. Powinni ich już dawno z tamtąd przenieść. Siedzą tam nie zawsze legalnie, a praw i rządsń to mają mnóstwo.