Nakarm psa z OLX 2020. O co chodzi w akcji i do kiedy trwa?

pies
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Akcja Nakarm psa z OLX 2020 już ruszyła. W tym roku serwis pomoże psiakom z schroniska w Sandomierzu i Czartkach! Jak można pomóc? Zasady są bardzo proste, wystarczy tylko chcieć!

13. edycja akcji Nakarm psa z OLX 2020 ruszyła w poniedziałek, 7 grudnia. W tym roku serwis OLX pomoże schroniskom w Czartkach (w schronisku przebywa aktualnie ponad 630 psów i kotów) i Sandomierzu (około 70 psów). Jak możemy pomóc psiakom? Zasady są bardzo proste!

Nakarm psa z OLX 2020 – ZASADY

Udział w akcji Nakarm psa z OLX 2020 jest dobrowolny i całkowicie bezpłatny. Aby zapewnić wsparcie zwierzętom wystarczy kliknąć w baner promujący inicjatywę, wybrać podopiecznego i nacisnąć „Nakarm”. W ten sposób zapełniamy symboliczną kość wirtualną karmą. Każdy taki napełniony emblemat to 20 kg karmy dla schroniska, w którym zwierzę przebywa.

Żeby nakarmić psa, musimy mieć zainstalowaną w telefonie aplikację OLX. Gdy już posiadamy ją w swoim smartfonie, od pomocy dzielą nas tylko 4 kroki!

  1. Wejdź na aplikację OLX
  2. Kliknij w baner akcji Nakarm psa z OLX 2020
  3. Wybierz psa, któremu chcesz pomóc
  4. Nakarm psa przez kliknięcie w przycisk „NAKARM”

Każdy pies objęty akcją Nakarm psa z OLX 2020 ma w aplikacji OLX swój opis i adres schroniska, w którym się znajduje. Poprzez kliknięcie kości z napisem „nakarm mnie” na profilu danego czworonoga, zacznie się ona stopniowo kolorować. Całkowite wypełnienie kości kolorem wymaga 30 tys. kliknięć.

Karmić psiaki możemy do 16 grudnia. Następnie pracownicy OLX dostarczą do schronisk „wyklikaną” karmę. Poprzednie akcje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Łącznie OLX nakarmił 976 psów i 90 kotów z 29 schronisk w całej Polsce, co przekłada się na 27,5 tony przekazanej karmy.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.