Ważny temat? Prześlij newsa!

,,Mistrzowie” parkowania. Majowe zestawienie

Spotted Lublin

Kolejny miesiąc i kolejna lista poświęcona „mistrzom” parkowania. Zestawienie, które w całości powstaje dzięki Waszemu zaangażowaniu! Wszystkie zdjęcia wysyłajcie na adres: [email protected], aby mieć pewność, że trafią we właściwe miejsce. Zapraszamy również do zapoznania się z poprzednią listą „mistrzów” parkowania. Listę otwiera Mazda, która przyjechała do nas, aż z Łęcznej. Jak pisze nasza czytelniczka – […]

Mistrzowie parkowania w Lublinie

Kolejny miesiąc i kolejna lista poświęcona „mistrzom” parkowania. Zestawienie, które w całości powstaje dzięki Waszemu zaangażowaniu!

Wszystkie zdjęcia wysyłajcie na adres: [email protected], aby mieć pewność, że trafią we właściwe miejsce. Zapraszamy również do zapoznania się z poprzednią listą „mistrzów” parkowania.

Listę otwiera Mazda, która przyjechała do nas, aż z Łęcznej. Jak pisze nasza czytelniczka – Weronika – „Ja rozumiem, że niedzielna podróż do galerii handlowej, w Lublinie to wielkie wydarzenie, ale bez przesady.” Tym właśnie epickim finałem życiowej podróży, kierowca zapewnił sobie prawo zaistnienia w Internecie oraz 15-ste miejsce na naszej liście.

 

10

 

Kolejna pozycja została nadesłana przez Marcina. Lubelska Corsa, która zdawała by się mówić: „You shall not pass”!

 

1

 

Jeśli chodzi o kolejnego „mistrza”, to nie tylko samo miejsce zaparkowania jest kluczowe. Zadziwia natomiast fakt, że ktoś jest w stanie poświęcić samochód warty ponad 200 tys. złotych i zaryzykować uszkodzenie felg, po to tylko, aby wdrapać się na wysoki krawężnik i zostawić „bezpiecznie” auto.

 

2

Dodaj opinię

Powiadomienia
Powiadom o

Dodając opinię akceptujesz regulamin. Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Spotted Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

3 opinii
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kokoloko
7 lat temu

Śmiejecie się z kierowców z LSW a po raz kolejny większość Januszy Parkowania ma rejestracje zaczynającą się od LU….

Ja
7 lat temu

Panamera zapakowana pod galerią należy do właściciela galerii i wielu innych lokali Pana U… zasadniczo fajny facet ale ręce opadaja

asd
7 lat temu

Zdjęcie nr jeden niekoniecznie musi być winą mazdy. Zdarza się tak, że ktoś źle zaparkuje i parkujesz obok bo jest wolne miejsce, więc parkujesz. Następnie miejsca obok się zwalniają i wygląda to tak jakbyś ty źle zaparkował. Raz mi się tak zdarzyło, to aż ktoś się pofatygował i mi liścik z obruszeniem napisał.

Od 2016 roku piszemy o życiu mieszkańców Lublina. Jesteśmy zawsze z nimi: informujemy, interweniujemy, pomagamy. Każdego dnia dostarczamy czytelnikom informacje z naszego miasta i regionu. Wielokrotnie zdobyte przez nas newsy trafiły do ogólnopolskiej prasy, telewizji, radia i Internetu. Jesteśmy jednym z największych portali w Lublinie, który według wyników oglądalności Google Analytics, w marcu 2022 r. odwiedziło ponad 1,7 mln UU.

Pozostałe teksty autora

Najnowsze teksty

facebook instagram pinterest twitter youtube linkedin tiktok twitch search menu close arrow-left-short arrow-right-short arrow-right-long arrow-left-long arrow-down check check